2733
2734
عنوان

بچمو نگه دارم یا نه ؟

1569 بازدید | 63 پست

خانوما تروخدا بیاید کمک

هنوز مطمین نیستم باردارم یا نه ولی من 2 ساله عقدم که یک سالش کامل خونه مامانم اینا بودیم حالا دو هفته دیگه میرم خونه خودم 10 روز پری نشدم پارسال یه سقط داشتم حالا اگه باردار بودم باز بندازم یا نگهش دارم اخه خیلی زوده برای بچه دار شدن 

خیلی گیجم و حالم بده 

خدایا شکرت...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگه دار لک لک ک نیاورده خودتون مسئولین

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

سقط براي بدن مادر خيلي ضرر داره يا تا حدي كه من شنيدم ممكنه اينقد صدمه بخوري كه حتي ديگه نتوني هيچوقت بچه دار بشي 

حيف نيست اگه باردار باشي نگهش نداري 

حتما بايد با دعا و نذر و نياز صاحب بچه بشي كه قدرشو بدوني ؟؟؟؟؟

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
چه حرفیه آخه به حرف کاربرا میخوای تصمیم بگیری!

نه تصمیم خودم میگیرم مطمئنن در حد دردل و روحیه دادن چون میدونم همه میگن نگه دار ولی دلم راضی نیست اخه 

خدایا شکرت...   

وای شما که عروسیت نزدیکه خواهری

اگر بود نگه دار حتما

هم طفلی گناه داره

هم برا بدن خودت سقط مجدد خیلی آسیب زاست

اون به یه امیدی اومده تو وجود تو😢

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2706