2733
2734
عنوان

دنبال بهانه ام

101 بازدید | 10 پست

عقدم ، دو روزه همسرم میگه بیا بریم بیرون بگردیم ولی حالم خوب نبود نتونستم برم . امروز دلم میخواد از خونه بزنم بیرون ولی حوصله کسی رو ندارم راسش . دوس دارم تنها برم یه اهنگی گوش بدم یه هوایی بخورم و برگردم ، همسرم با تنها بیرون رفتنم مشکلی نداره ولی چون دو بار گفت با خودش نرفتم الان بگم میخوام تنها برم دلش میشکنه. به نظرتون چه بهانه ای بیارم ؟ دوست ندارم دروغ بگم 

حالا با اون برو بعد تنها هم میری بعد عروسی حسرت این روزا رو میخوری 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقت مطلبو بزار یاد بگیره ک باورات و اعتقادات چجوریه اگر از اول هی بخای قایمکی کار کنی تا آخر میشه همین اما راستشو بگو دلم میخاد تنها باشم اولش سختش میشه اما میپذیرره و در اینده متاهلی هم عادت میکنه ب اینجور کارا

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2731

دروغ نمیخوای بگی دلشم نمیخوای بشکنی میخوای همین چیزیو به ماگفتی به اون بگو

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
حقیقت مطلبو بزار یاد بگیره ک باورات و اعتقادات چجوریه اگر از اول هی بخای قایمکی کار کنی تا آخر میشه ...

نه مشکلی نداره با این موضوع . تاحالا چندین بار گفتم میخوام تنها برم و اونم اوکی بوده ولی الان چون خودش دو بار گفته دلش میشکنه.  از طرفی ام من امروز بدجوری بی حوصله ام . حال ندارم کسی پیشم باشه

حالا با اون برو بعد تنها هم میری بعد عروسی حسرت این روزا رو میخوری 

اخه بخوام باهم بریم باید حرف بزنیم و بگیم و بخندیم و اینا . منم امروز اصلاااا حوصله ندارم دوس ندارم کسی دور و برم باشه

2738