2410
2553
عنوان

سبزي ترش واش (تهران)

270 بازدید | 11 پست

كسي ميدونه توتهران از كجا ميتونم سبزي ترش واش(چوچاق-خالواش و...) پيداكنم ؟؟؟يه سايت ديدم خيلي گرون ميفروشه 

اگه حضوري جايي رو ميشناسيد معرفي كنيد ممنون ميشم

فکر کنم بازار تجریش داشته باشه فکر کنم. جدیدا سمت ما چند تا مغازه لوازم شمال مثل زیتون و کدو و چایی و کلا همه چی باز شده اونا دارن.

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
والا من تهران ندیدم فقط سمته صیاد شیرازی یه خانم بود ک من یسری ازش سبزی مرغ ترش گرفتم 250 گرم رو 25 ...

خخخخخ میای محل ما میخری‌. خدایی بازار لنگرود خیلی باصفاست عاشقشم

خخخخخ میای محل ما میخری‌. خدایی بازار لنگرود خیلی باصفاست عاشقشم

من و شوهرم تعطیلی میشه همش اونجاییم وااییی همسرم عاشق بازار ماهی فروشاش هستش منم ک همش میرم سراغ اون خانومه ک سر همون کوچه ماهی فروشا سبزی داره

این ماه دیگه ...
2714
من و شوهرم تعطیلی میشه همش اونجاییم وااییی همسرم عاشق بازار ماهی فروشاش هستش منم ک همش میرم سراغ اون ...

خخخخخخ عین شوهر من. با اینکه شمالی نیست و من شمالیم اما از من بیشتر اونجا رو دوس داره. وقتی به شمال فکر میکنه چنان غرق رویا میشه انگار محل آب و اجدادیشه و چندین سال اونجا زندگی کرده الان به زور آوردنش تهران😂😂😂😂 

خخخخخخ عین شوهر من. با اینکه شمالی نیست و من شمالیم اما از من بیشتر اونجا رو دوس داره. وقتی به شمال ...

من پدربزرگم شمال خونه داره دو سه بار شوهرمو بردم اونجا یه مدت افتاده بود تو سرش اونجا ویلا بگیره یعنی ولش کنی میگه ساک ببند بریم شمال!!!!

این ماه دیگه ...