1507
1521
عنوان

سبزي ترش واش (تهران)

82 بازدید | 11 پست

كسي ميدونه توتهران از كجا ميتونم سبزي ترش واش(چوچاق-خالواش و...) پيداكنم ؟؟؟يه سايت ديدم خيلي گرون ميفروشه 

اگه حضوري جايي رو ميشناسيد معرفي كنيد ممنون ميشم

فکر کنم بازار تجریش داشته باشه فکر کنم. جدیدا سمت ما چند تا مغازه لوازم شمال مثل زیتون و کدو و چایی و کلا همه چی باز شده اونا دارن.

یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو : خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی؛بهت افتخار میکنم... 💪      

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

والا من تهران ندیدم فقط سمته صیاد شیرازی یه خانم بود ک من یسری ازش سبزی مرغ ترش گرفتم 250 گرم رو 25 ...

خخخخخ میای محل ما میخری‌. خدایی بازار لنگرود خیلی باصفاست عاشقشم

یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو : خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی؛بهت افتخار میکنم... 💪      
1436
خخخخخ میای محل ما میخری‌. خدایی بازار لنگرود خیلی باصفاست عاشقشم

من و شوهرم تعطیلی میشه همش اونجاییم وااییی همسرم عاشق بازار ماهی فروشاش هستش منم ک همش میرم سراغ اون خانومه ک سر همون کوچه ماهی فروشا سبزی داره

👶👶👶👶🍼🍼🍼🍼
1334
من و شوهرم تعطیلی میشه همش اونجاییم وااییی همسرم عاشق بازار ماهی فروشاش هستش منم ک همش میرم سراغ اون ...

خخخخخخ عین شوهر من. با اینکه شمالی نیست و من شمالیم اما از من بیشتر اونجا رو دوس داره. وقتی به شمال فکر میکنه چنان غرق رویا میشه انگار محل آب و اجدادیشه و چندین سال اونجا زندگی کرده الان به زور آوردنش تهران😂😂😂😂 

خخخخخخ عین شوهر من. با اینکه شمالی نیست و من شمالیم اما از من بیشتر اونجا رو دوس داره. وقتی به شمال ...

من پدربزرگم شمال خونه داره دو سه بار شوهرمو بردم اونجا یه مدت افتاده بود تو سرش اونجا ویلا بگیره یعنی ولش کنی میگه ساک ببند بریم شمال!!!!

👶👶👶👶🍼🍼🍼🍼