2737
2734

من که مسیولیت همه چی بامنه.هرکار بخوام و صلاح بدونم درمورد خونه و وسایلو بچه و مهمونی... انجام میدم.شوهرم اهل مشورت نیس میکه خود دانی.شوهرمم فقط میره سرکار و لیست خریدایی که میدم میخره میاره همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدونه اینکه با من مشورت کنه هر چی که دلش بخواد می خره مثلا دیروز رفته ارگ خریده عصبی شدم ولی به روش ...

حقوقتون مگر به کارت خودتون واریز نمیشه؟ نیازی نیس دست شوهر باش باهاش حرف بزن بگو حقوقمو میخام پس انداز کنم چندسال دیگ بزنم تو یه کاری خودمم خرج نمیکنم ازش

اگر خونه داریو دوست داری عیبی نداره ولی سعی کن جوری رفتار کنی ک توکاراش باهات مشورت کنه فک نکنه زن ف ...

همسر من این مدل به،کمتر چیزی و بهم میگه،البته نیست اینه که ناراحت نشدم یا دغدغه نداشته باشم،ولی نمیدونم چی درسته!

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم
2731

خوب حقوق رو نده دست شوهرت. بگو میخوام دست خودم باشه. هر چند از اول نباید میدادی 

یه چیزی صادقانه بگم. یکم باید فعال تر باشی.واقعا درست نیست که همه وقت رو فقطو فقط صرف خونه داری کنی. اینطوری که پیداست بچه تون هم مدرسه میره نصف روز نیستش

میشه بپرسم به خاطر مشکل پزشکی بازنشسته شدی یا خودتون خواستید؟ 

به خاطر مشکل پزشکی البته شوهرم خیلی وفا داره تو همه سختیا با من همراهه ولی دیکتاتوره یه مریضی سخت داشتم طفلکی پشتم بود تا کامل خوب شدم همین دلم نمیاد ناراحتش کنم مگرنه کاری نئاره گرفتن کارتم ازش

2738
همسر من این مدل به،کمتر چیزی و بهم میگه،البته نیست اینه که ناراحت نشدم یا دغدغه نداشته باشم،ولی نمید ...

از اول باید بهش میگفتی دوست دارم باهم مشورت کنیم برا کارامون مثلا خودت میخاستی یه کاری انجام بدی بهش میگفتی میخام اینکارو کنم بنظرت خوبه نظر توچیه تا اونم یاد میگرف 

تو به همه خوبیاش ببخش با محبت و زبون خوش بگو هر وقت خواستی چیزی برای خونه بخری به منم بگو 

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
از اول باید بهش میگفتی دوست دارم باهم مشورت کنیم برا کارامون مثلا خودت میخاستی یه کاری انجام بدی بهش ...

من میگم اونه که از مشکلات کاری چیزی نمی که.

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم

استارتر جان

اگه زیر پست بچه ها میخوای جواب بدی، علامت پیکان که به صورت بر عکس هست رو بزن. پیش علامت لایک ( قلبه) میتونی جواب کاربران رو اونجا بدی

البته ببخشید بابت توضیح. شایدم خودت بلد باشی

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
خونه خرید یم سه تا هم بچه داریم من نمی تونم و نمیخوام حقوقمو فقط خرج خودم کنم فقط می خوام با من مشور ...

چرا حقوق تو دادی دست شوهرت؟میدونی زن پول داشته باشه اقتدارشم بیشتره

2706