2703
2553

درسته مسیولیت اون بیشتره ولی خودم مقصر بودم همش دوست دارم خونه باشم خونه موندن بهم ارامش می ده ولی اختیاری ندارم شما چقدر مسیولیت دارین تو اداره زندگی من تو خونه هم وقت کم میارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سلام،من دوست دارم مستقل باشم یعنی از خودم حقوق داشتم دوتا پسر دارم ولی خیلی حوصله ام سر میره.باهم خرج میکنیم ولی اینقدر قسط وقرض داریم چیزی نمیمونه الان وام گرفتیم خرج خونه مون از پول وام میره.یا همسرم عصرها میره مسافرکشی

کاری به حقوقش ندارم. اونم کاری به حقوق من نداره. لیست مینویسم یا باهم خرید میکنیم یا اون میره خرید. از خریدای مربوط به خونه خوشم نمیاد.

اختیار زیاد دارم ولی تلاش میکنم سلب مسئولیت کنم😁

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اگر خونه داریو دوست داری عیبی نداره ولی سعی کن جوری رفتار کنی ک توکاراش باهات مشورت کنه فک نکنه زن فقط برای اشپزی و شستن رفتنه وچیزی جز اینا نمدونه یه جورایی مشاورش باش نظر بده بعضی جاها اگر برا کارشه ومیشه رفت باهاش برو اگر بیکاری و همیشه هم خودتو یه خانم خانه دار با برنامه نشون بده برا خودت پس انداز داشته باش کارت جدایی ک فقط برا خودته ن خرج خونه وبچه ها

2706