1464
1482

درسته مسیولیت اون بیشتره ولی خودم مقصر بودم همش دوست دارم خونه باشم خونه موندن بهم ارامش می ده ولی اختیاری ندارم شما چقدر مسیولیت دارین تو اداره زندگی من تو خونه هم وقت کم میارم

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

خودش پول درمساره خودشم به جا خرج میکنه هرچی هم بخوام از خریدش کوتاهی نمیکنه

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

سلام،من دوست دارم مستقل باشم یعنی از خودم حقوق داشتم دوتا پسر دارم ولی خیلی حوصله ام سر میره.باهم خرج میکنیم ولی اینقدر قسط وقرض داریم چیزی نمیمونه الان وام گرفتیم خرج خونه مون از پول وام میره.یا همسرم عصرها میره مسافرکشی

کاری به حقوقش ندارم. اونم کاری به حقوق من نداره. لیست مینویسم یا باهم خرید میکنیم یا اون میره خرید. از خریدای مربوط به خونه خوشم نمیاد.

اختیار زیاد دارم ولی تلاش میکنم سلب مسئولیت کنم😁

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم کاربریمو گرفتن😥
1432

بدون مشورت با هم كاري نميكنيم

حقوقم رو خرج خودم ميكنم بيشتر پس انداز ميكنم حقوقمو

خرج لباس و غذا و بقيه چرا كلا با همسرمه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاً براي سالم بودن ني ني تـــو دلم صلوات ميفرستيد؟من و باباي مهربونت براي ديدنت لحظه شماري ميكنيم دخترگلم👨‍👩‍👧بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.

اگر خونه داریو دوست داری عیبی نداره ولی سعی کن جوری رفتار کنی ک توکاراش باهات مشورت کنه فک نکنه زن فقط برای اشپزی و شستن رفتنه وچیزی جز اینا نمدونه یه جورایی مشاورش باش نظر بده بعضی جاها اگر برا کارشه ومیشه رفت باهاش برو اگر بیکاری و همیشه هم خودتو یه خانم خانه دار با برنامه نشون بده برا خودت پس انداز داشته باش کارت جدایی ک فقط برا خودته ن خرج خونه وبچه ها

1476

من که مسیولیت همه چی بامنه.هرکار بخوام و صلاح بدونم درمورد خونه و وسایلو بچه و مهمونی... انجام میدم.شوهرم اهل مشورت نیس میکه خود دانی.شوهرمم فقط میره سرکار و لیست خریدایی که میدم میخره میاره همین

بدونه اینکه با من مشورت کنه هر چی که دلش بخواد می خره مثلا دیروز رفته ارگ خریده عصبی شدم ولی به روش ...

حقوقتون مگر به کارت خودتون واریز نمیشه؟ نیازی نیس دست شوهر باش باهاش حرف بزن بگو حقوقمو میخام پس انداز کنم چندسال دیگ بزنم تو یه کاری خودمم خرج نمیکنم ازش

اگر خونه داریو دوست داری عیبی نداره ولی سعی کن جوری رفتار کنی ک توکاراش باهات مشورت کنه فک نکنه زن ف ...

همسر من این مدل به،کمتر چیزی و بهم میگه،البته نیست اینه که ناراحت نشدم یا دغدغه نداشته باشم،ولی نمیدونم چی درسته!

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم
1508