2726
عنوان

چکمه ای که میخوام بخرم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2214 بازدید | 64 پست

چه سلیقه خاصی داری ولی😅😅5 سانتی بهتره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

یکی از فامیلای ما ب اینا میگه پامصنوعی😅😅

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اااا من کپیه اینو‌ دارم البته خیلی وقت پیش گرفتم جنسش عالیه مخمل کشیه ، من ده سانتی شو دار قدمم ۱۷۳ هستش 😬 میپوشمم خیلی بهم میاد البته چون قد شوهرم ۱۹۰ هست مشکلی برام‌نداره وگرنه نمیراشت بپوشم ازش بلندتر باشم

این فقط برای مجالس قشنگن اونم با شورتک😂

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2706