2737
2734
عنوان

کدبانوهای با سلیقه کمک کنید

70 بازدید | 9 پست

قراره یه خانوده بیان خونمون مهمونی که از وقتی عروسی کردم تا الان بار اول هست ک میان بعد باهاشون رودروایسی دارم شدید 

بعد از شام میان 

حالا بنظرتون چطوری پذیرایی کنیم و خونم چطوری باشه که هم باسیقه بنظر بیام هم جلوگیری کنم از حرف و حدیث های احتمالی بعدی تو فامیل؟

دیگه بعد از شام ک سخت نیس، چای و شیرینی و میوه

حالا داشتین اجیلم بزار

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونه تميز

شكلات خوري تو شكلات پر كن

ميوه خوري رو هم ميوه بذار

شيريني خوري هم شيريني بذار

بذار روي ميز پذيرايي اماده

پيش دستي هم با چاقو و چنگال امادع بذار 

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
مرسی عزیزم  دسر تک نفره مثل چی ؟

برو ازاین ظرفای کوچیک پایه داردسرتک نفره بگیر اما اگه خودت توخونه جام داری براش که خیلی شیک تره تونت سرچ کن هردسری فرق نمیکنه فقط حسابی تزیین کن وخوشگل😍

خیلی شیک وباکلاسه والبته غیر منتظره😉

if you can't be kind,be quiet😏

گل طبيعي بگير و توي گلدون بزار

خونه حتما تميز باشه، 

ورودي در و مرتب بودن كفشها رو رعايت كن

يه خوشبو كننده ملائم بزن دم در ورودي و توي خونه،،

پذيرايي هم نسبت به بودجه اي كه ميخواهي بذاري ميتونه تغيير كنه

از چاي و شيريني و ميوه بگير، تا سيني  مزه ،، و نوشيدنيهاي مختلف و اجيل و ،،،

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2738

شیرینی بخر خامه ای میوه شیک یه سینی میوه شیک درست کن چای یا قهوه 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم