2737
2734

یه تاپیک بود استارتر دوست داشت بچش دختر باشه ، پسر هم داشت و باردار بود دوست داشت دختر باشه ، به جان خودم یه حرفایی میزد و خیلی علنی ناشکری میکرد که مو به تن ادم سیخ میشد ولی هیچکس چیزی نمیگفت فقط دلداریش میدادن ، حالا اگه عکس این قضیه بود استارتر رو حضوری گیر میوردن و راهی سینه قبرستون میکردن 🤪

🌸برای حاجتم یه صلوات مهمونم میکنید🌹🌹🌹
بس که پسرها بی غیرت شدن پادشاهی میکنن تو خونه گل سرسبدن تا دستشون به جیبشون میرسه ننه بابا یادشون می ...

من دختر بد تا دلتون بخواد دیدم و همینطور پسر خوب پس ربطی به جنسیت نداره خوبی و بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا مسخره س،بخاطر حمایت از جنس دختر میزنن پسرو له میکنن.هر دو به یه اندازه خوبن،خدا به هر کی طبق مصلحت خودش بچه میده

اینجا هر کی بگه دختر دوست دارم یعنی خیلی امروزیه وای به حال کسی که بگه پسر میخوام

2731

بیشتر بخاطر اینکه یه عمری دختر ستیزی سر زبون ها بود حالا برای تلافی خیلی ها این طور میگن...انگار تعادل نداریم یا اینور بومیم یا اونور

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
من همه میگفتن پسر داری همه هم از پسر تعریف میکردن دیشب رفتم تعیین جنسیت گفتن یه دختر شیطون داری جا ...

خوب فرهنگشون بالاست عزیزم و بلدن چطور خداراشاکر باشن

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
2738
به نظرم چه پسر چه دختر هر دو نعمتن چیزی که اونارو متفاوت میکنه،نوع تربیتشونه که خیلیی مهمه

دقیقا

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

وايييييىىىى منم بدم مياد 

اينام ديگه از اينور بوم افتادن

دختر يا پسر چه فرقى ميكنه انسان باشه إنسان 

يعنى جورى شده خواهر من كه پسر داره از بس ميگن ناراحت ميشه !!!

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...

من یه دختر دارم یه پسر جفتشون عزیزن با اینکه هیچ تجربه ای در مورد پسر نداشتم و فکر میکردم چقدر پسر بچه ها نچسب و بیمزه هستن الان میبینم وای جفتشون عشقن 

خدا هر کس هر چی داره حفظ کنه و خوش باشن

کلا تو این بحثا چندتا نکته جالبه

یکی لفظ مردم ایران اینجورن و اونجورن، انگار خودشون مردم فرانسه ان! عزیزم مردم ایران منو تو و فک و فامیلمونیم

یکی هم اینکه همه اش این زنها هستن که همه اشاظهار فضل به یک دیگن

خوبه بده هرچیه نظرتو واسه خودت نگه دار

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
بچم پسره میشنون میگن خدا دختر بده😑😑😑

مهم نیس بچه منم پسره

ولی دوست دارم هردوجنس راداشته باشم

میخوام اگه خدابخوادسربعدی رژیم بگیرم ودخترشه

جداازاینکه مادرشوهرم میگه روی دماغ پسرم رگ وجودداره بعدیشم پسره😂😂😂

2706