2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بله دقیقااااا  اینطوری شده 

ولی هردو گروه در جهل کاملن در واقع جهالت مدرنه😊

مهم پرورش یک انسانِ اگر درست بزرگ نشد، هر دو جنس به درد هیچی نمیخورن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

اینم یه جور تفکر داغونه که مد شده

هیچکس نمیگه هرکدومش باشه فرقی نداره هردو فرشته های خدان

الان دیگه زمونه عوض شده دختر و پسر فرقی نداره 

دخترام میتونن عین پسرا معتاد و‌... بشن 

پس به نظرم شخصیت بچه مهمه نه جنسیتش

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2714

من برام دختر و پسر فرقی نداره و به نظرم هر کدوم شیرینی خاص خودش رو داره اما خوانواده شوهرم چون همه نوه هاشون دخترن عاشق نوه پسر هستن و شوهرم با خنده میگه اگه پسر دار بشیم تو از همه سر میشی 😁

دیدم تو اطرافم اینجور ادما شدیدا پسر میخواستن نشده دختر دار شدن 

به هر طریقی میخوان ثابت کنن پسر بده

بابا فرقی نداره بچرو درست و با محبت تربیت کنین

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

چون همه مان زنیم داریم از حقوق زن دفاع میکنیم یعنی ماها خیلی خوبیم......خیلی باحالیم.....من که اگه دست خودم بود خودمو پسر میکردم

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....

ببین الان من اهنگ گذاشتم باورت نمیشه فسقلی چطور داره تکون میخوره توشکمم قشنگ داره قرش میده پسر اولمم رقاصیه براخودش قربونشون برم من

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
2706