2703
2553

مثلا میخان اوپن مایند شن 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

این جمله که دختره بهتر یا پسر بهتره 

هر دو زشت  و احمقانه اس

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ماها کلا تعادل نداریم یا از اینور بوم میفتیم یا اونور!

واقعا من به شخصه دوست دارم هر دو تا رو داشته باشم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2714

اره مدل جدید روشن فکری و کلاس گذاشتنه 

خب هرکس سلیقه ای داره

تازه وقتی میگی پسر دوست دارم همه میگن گناهه و اینجور نگو و عواقبشو میبینی

ولی وقتی میگی دختر دوست دارم همه میگن نازی ان شالله خدا بهت بده تو چقدر خوبی و فلان و بهمان

🌸برای حاجتم یه صلوات مهمونم میکنید🌹🌹🌹

الکی میگن😂 خود همونام پسر میخوان اول🤣🤣

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اصلا ادمو از پسر داری سیر میکنن ولی من خدایی میگم بستگی به شرازیط خود ادم داره من خداراشکر میکنم که خدا بهم دوتا پسر داده

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

بی شعوری 😊

دختر و پسر هر دو نعمت خدا هستن اونایی که خوب و بد میکنن یه لحظه فک کنن ببینن یه تار موی دختر یا پسر درست کنن ؟؟؟؟؟؟ که به خلقت خدا بد و خوب میبندن ؟

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
عكس سونو ان تي رو بده بگم چيه جنسيت  ،اره الان همه ب اين نتيجه رسيدن اكثرا دخترا بهترم

پسره بچه من

به نظر من خیلی بی ادبیه ادم هر چی داره بگن اون یکی بهتره اقا دارید خدا ببخشه بهتون بچه هر کس چه دختر چه پسر عزیزه براش

2706