2410
2553

دیشب خواب دیدم خورشیدتوی اسمونه یهوتاریک شد بعدش دوباره روشن شد هوا بعددیدم ماهم اومدبالا دوتاشون یه جاقرارگرفتن واما خورشید بعدش رفت پایین انگار اومدروی زمین یه انفجارخیلی بزرگ اتفاق افتاد همه مردن همه جا تاریک بود دیگه هیچکسی نبود خیلی ترسناک بود

انگار اخر دنیا بود😭

سرم دردگرفته از دیشب

کسی بلده تعبیرش چی میشه؟؟

بگما نه فیلم دیدم نه عصبی بودم حتی شامم نخوردم ساعت۱۰شبم خواب بودم

بعدش که بیدار شدم دیدم ساعت۵صبحه

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

به این شماره زنگ بزن سید طباطبایی بدون هزینه تعبیر میکنه بعد از نماز ظهر بزن ساعت 1 به بعد خونس بزن.   03532352346

البته یچیزی هم هست ایشون حرفش واقعا ردخور نداره باید بچیزی که میگه معتقد باشی .واقعا شخصیت خوبی داره و بدون هزینه جوابتو میده

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

ماه وخورشیدو بگیر پدرشورمادرشوهرت شاید جلوت نعوذبالله سجده ک ن خم وراس بشن من بعد خخخخ

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
کارشناس میگفت اگه زلزله ۷ ریشتری بیاد تهران ب جرات ۷ میلیون کشته میده 😥

متاسفانه بیشتر حاشیه تهران نابود میشه چون خونه های بی اصولی دارن 

و بافت های قدیمی 

خدا به داد برسه

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

چون خابت قبل از اذان و نزدیک اذان صبح بوده حتما تعبیر داره .انشاءالله خیره

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
چون خابت قبل از اذان و نزدیک اذان صبح بوده حتما تعبیر داره .انشاءالله خیره

ایشالا که خیر باشه

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2706