2703
2553
عنوان

وای چرا خوب نمیشع پس

226 بازدید | 22 پست

دیگه کلافه شدم از گلو درد هر دارویی بگین خوردم 

چه گیاهی چه شیمیایی انواع انتی بیوتیک و ضدحساسیت و دگزا و بتامتازون و رانیتیدین هنوز خوب نشده اه چقدر بده کلافم کرده😭

تا حالا سه تا دکترم رفتم هیچ کدوم نفهمیدن 

تو گوگلم زدم چیزای بد اومد اعصابم بیشتر بهم ریخته 😭😢

اویشن و زنجبیل و نشاسته و چهارتخمه و...اینارو هم امتحان کردم 

کسی تجربشو داشته کلافم‌کرده 

فقط درد حلق موقع قورت دادنه همین 😭😢

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم شاید تل شدی 

برو پیش یه تل‌گیر

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

التهاب گلو داری منم داشتم چن تا دکترم رفتم 

ولی تهش یه دکتر بهم گفت همش به خاطر آلرژی و حساسیته 

گفت باید پرهیز غذایی کنی گفت انگور خربزه 

غذاهای تند

ترشیجات

فلفل

سیب زمینی سرخ کرده 

و...

نخورم،، خدایی خیلی بهتر شدم با اینکه ترشیجاتو میخورم ولی همون فلفل ک از غذاهام حذف کردم خوب بود 

🌸

دوای دردت سیر 

صبح ناشتا یک حبه سیر کوچیک عین قرص بنداز ته حلقت قورت بده 

یکهفته اینکارو بکن خوب خوب میشی چندشتم نشه بخاطربوش چون شما سیرو نمیجوی درسته قورت میدی بویی نداره فقط مایعات فراوان بخور ک زود حل بشه

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2714
التهاب گلو داری منم داشتم چن تا دکترم رفتم  ولی تهش یه دکتر بهم گفت همش به خاطر آلرژی و حساسیت ...

عه جدا 

منم بستنی   چیزای چرب میخورم بدتر میشه 

ولی بهشم حساس شدم هی بهش ور میرم و...

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706