2726

دیشب خواب دیدم خورشیدتوی اسمونه یهوتاریک شد بعدش دوباره روشن شد هوا بعددیدم ماهم اومدبالا دوتاشون یه جاقرارگرفتن واما خورشید بعدش رفت پایین انگار اومدروی زمین یه انفجارخیلی بزرگ اتفاق افتاد همه مردن همه جا تاریک بود دیگه هیچکسی نبود خیلی ترسناک بود

انگار اخر دنیا بود😭

سرم دردگرفته از دیشب

کسی بلده تعبیرش چی میشه؟؟

بگما نه فیلم دیدم نه عصبی بودم حتی شامم نخوردم ساعت۱۰شبم خواب بودم

بعدش که بیدار شدم دیدم ساعت۵صبحه

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

أأأأ عین خواب حضرت یوسف

11تا ستاره ندیدی؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تغییری پیش روت هست تغییری که برای خودت هم عجیبه یعنی جوریه که باورش سخته برات ولی رخ میده و خیره🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
تغییری پیش روت هست تغییری که برای خودت هم عجیبه یعنی جوریه که باورش سخته برات ولی رخ میده و خیره🌹

تغییر بد یا خوب؟؟😰

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

این خوابو باید زنگ بزنی از یه معبر بپرسی اینجا نگرد دنبال تعبیر

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
تغییر بد یا خوب؟؟😰

تغییر بزرگه تو زندگیت خیره گلم چون هم ماه بوده بوده م خورشید تو راه این تغییر هم سختی هست هم بعدش ارامش 😊

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

و خوابت حتما تعبیر میشه چون نزدیک صبح دیدی 

تغییر بزرگه تو زندگیت خیره گلم چون هم ماه بوده بوده م خورشید تو راه این تغییر هم سختی هست هم بعدش ار ...

تنهاچیزی که داره عوض میشه محل زندگیمونه 

2706