2726
عنوان

کیسه اب

130 بازدید | 14 پست

سلام خانما من دیشب رفته بودم خونه دوستم نشستم دو ساعت بعد اومدم خونه دیدم لباس زیرم اندازه دو سه قطره خیسه بعد قسمتی که واژنم بود اونجا خیس نبودا قسمت بالا که برای ادراره اونجا خیس بود حالا از دیشب ترسیدم گفتم نکنه کیسه اب باشه خلاصه لباسمو عوض کردم از دیشب تا حالا چیزی دیگه ندیدم اولین بار بود به نظرتون کیسه اب بوده خیلی نگرانم راستی هفته ۱۷ بارداری هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه خانومی طبیعیه

دیگه از الان باید به این ترشحات عادت کنی ادمو دیوونه میکنه همش فک میکنی کیسه اب باشه 🧐

اون شرشر مثه ادرار میاد یااگرم  نشتی داشته باشه اگه اب کم بشه توسونو زیاد وکمش مشخص میشه 

من خودم وقتی این ترشحات میدیدم انقد توهم میزدم مینشستم تودستشویی گریه  میکردم که اره کیسه ابم پاره شد اخرشم گفتن مایع امنیوتیک بالا رفته ماه اخر استرس بالا رفتنش منو کشت تا زایمان کردم 😂😂😂

اینجور وقتا یه پدی که جذبش زیاد نباشه بذار اگه مدام خیس شد حتما برو بیمارستان  تست امینوشور میگیرن مثه بیبی چک میکنه مشخص میشه که نشتی وجود داره یانه

نه کیسه آب نیست ...کیسه آب یا یه باره میترکه که خیس خیس میشی یا اگه سوراخ بشه مدام ازش آب میاد قطع ن ...

اخه دم واژنم نبود بگم ترشحه اون قسمت که مال ادراره اونجای لباس زیرم خیس بود به خاطر همین ترسیدم

اخه دم واژنم نبود...شما چطوری فهمیدی کیسه ابت نشتی داره

من شب ساعت ۳بود رفتم بخابم یهو دیدم لباس زیرم خیلی خیس شد

من ندید گرفتم عاخه فکر کردم شاید ترشح باشه

صبح ساعت ۹ رفتم دستشویی دیدم عجیب خیسه

ترسیدم رفتم زایشگاه گف باید ازت تست فرن بگیریم

شانس اوردم توی ۱۲ هفتگی کلا کیسه ابمو پاره نکردن

بعد بستریم‌کردن و گفتن نشتی داده کیسه آبت

دوشب بستری شدم

خدا حال همه رو خوب کنه..
2706