2726
عنوان

دعوا کردیم احترامی نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 218 پست
چه ادمایی پیدا میشناا  چقد ادمو زشت میکنن😒😒😒

خیلی کارش مزخرف 😐ابرو ادم میبره حالا شوهر بنده خدام اصلا هیچی نمیگه به رو خودشم نمیاره اما خوب کارش زشت تازه خودش هرجا نشسته گفته اره کیان بهم ۱۰تومن داد هنوزم پس ندادم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخخ مگه دانشجوی پرستاری چقد میگیره😂😂😂 چشمش به اون یه ذره پوله

گف پولی ک درآینده بگیرم. حقوق پرستاری توو بعضی بیمارستانا خیلی خوبع

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
یهو دیدم داداشم که ده سال از شوهرم کوچیکتره پیام داده مرتیکه تو با ما نسبتی نداری شعورت در خد همون د ...

😐خانوادگی طلبکارن 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
یهو دیدم داداشم که ده سال از شوهرم کوچیکتره پیام داده مرتیکه تو با ما نسبتی نداری شعورت در خد همون د ...

حالا تو خودت مطمئنی حسابو کتاب بابات غلط و ماله شوهرت درسته؟

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
واای این دیگه کیههه  فازش چیه😐😐😐😳😂😂

فازش پس ندادن پول حتما😐😂اخ کارش مزخرف 

بابام پشت هم پیام میداد گفت حرمتا شکسته شد( خودش پیام میداد خودشم معترض بود) بهتره زنگ بزنم به پدرت ( پدرشوهرم)

شوهرمم گفت اره منم موافقم از دعوا و یحث خسته شدم فقط لطفا اینکه چند روز پیش من تو اتاق بودم به دخترتون میگفتین بابام کلاهبرداره هم به بابام بگین( شوهرم تواتاق بود بابام یواشکی میگفت پدر شوهرت انقدر باهات مهربونه ممکنه سرتو شیره بماله) شوهرم به روی خودش نیاورد تا اینکه بابام زیاده روی کرد اینو بهش گفت

میلیون؟ 

بله 😐

2706