2726
عنوان

دعوا کردیم احترامی نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 218 پست

بابام ج داد کسی منتظر شما نیست پاتونو اینجا نذارین. به دخترم بگو باهام نسبتی نداری. تو هم برو با پولای دخترم خلأ های زندگی خودتو و پدر مادرتو پر کن ( من فعلا دانشجوی پرستاری هستم و بابام منظورش پولایی هست که وقتی میرم سر کار میدن بهم.واقعا مسخرست)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب شوهریییی😍

خدا بهت ببخشتش قدرشو بدون

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2728

بعضی ها اینجوری ان کلا من شوهر خاله ام از همسرم ۵۰ گرفت دوسال پیش بعد خوب تو فامیل که کسی چک یا مدرکی نمیگیره من قشنگ خودم یادم بعد الان میگه نه ۵۰ نبوده 😐تازه هنوزم پس نداده😊

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

یهو دیدم داداشم که ده سال از شوهرم کوچیکتره پیام داده مرتیکه تو با ما نسبتی نداری شعورت در خد همون در و دهاتی بودنته پاتو بذاری خونمون خونت پای خودته. باز شوهرم جواب نداد

بابام ج داد کسی منتظر شما نیست پاتونو اینجا نذارین. به دخترم بگو باهام نسبتی نداری. تو هم برو با پول ...

😶😶😶

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
بابام ج داد کسی منتظر شما نیست پاتونو اینجا نذارین. به دخترم بگو باهام نسبتی نداری. تو هم برو با پول ...

آخخ مگه دانشجوی پرستاری چقد میگیره😂😂😂 چشمش به اون یه ذره پوله

من با کنار گذاشتن راحت ترم تا با کنار اومدن ؛)
یهو دیدم داداشم که ده سال از شوهرم کوچیکتره پیام داده مرتیکه تو با ما نسبتی نداری شعورت در خد همون د ...

واای تو حداقا دفاع میکردی ازز شوهرت 

میگفتی حد خودتونو بدونید حق ندارین با شوهرم اینجوری حرف بزنید 

چقد بی تربیت

2706