1464
1521
عنوان

دعوا کردیم احترامی نمونده

2912 بازدید | 218 پست

سلام اول از همه به تاریخ عضویتم کاری نداشته باشین.داشتم منفجر میشدم که نمیتونم دردمو به کسی بگم 

من و همسرم داشتیم آماده میشدیم بریم مهمونی یهو از طرف بابام برام پیام اومد مهمونی دارین کنسل کنین جایی هستین هم بر گردین پاشین بیاین خونمون اگر نیومدین پاتونو دیگه اینجا نذارین.با وحشت که شاید اتفاق بدی افتاده زنگ زدم مامانم گفتم چیشده؟؟؟ گفت قضیه سر پولایی هست که بابات گرفته از شوهرت(( وقتی من و همسرم بهم محرم شدیم (موقت برای اشنایی) همون موقع بابام خرد خرد در حد ۳،۴ تومن ازش قرض میگرفت و یهو جمع شد این مبلغ به ۱۵ رسید. به همسرمم سپرد به خانوادم نگو چیز مردونه ای هست. من بصورت کاملا اتفاقی شک کردم که پولای همسرم هر چند وقت کم میشه.چون بابام سابقه کار یواشکی داشت خودم ته و توهشو درآوردم. توضیحش زیاده فقط بگم فهمیدم جریانو به مادرمم گفتم. چون بابام خیلی وقتا بدون گفتن به ما پولای میلیونی گرفته معلومم نیست کجا خرج میکنه پول مردمم پس نمیده زنگ میزنن خونه به ما و مادرم استرس وارد میشه. سوالم میپرسیم داد و بیداد و کتک کاری میشه))

ادامه...

آخ آخ بابات چیکااار کررردهههههه

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1475
1485

خلاصه مادرم گفت سر اون پولا دعوا شده چون بابات زده زیرش میگه من فقط ۳ تومن بدهکارم نه ۱۵ تومن. همسرمم هیچی ننیگفت فقط گفت ول کن پول مهم نیست دعوا بخوابه. منم به مادرم گفتم من دارم میرم مهمونی بابا پولو گرفته دعوا هم میکنه به منم میگه پاشین بیاین وگزنه اصلا نیاین؟؟؟ با مامانم خداحافظی کردم و تموم شد. یهو باز پیام اومد اصلا با اون مردک پاتو نذار دیگه تو خونم. همسرم پیامو دید هیچی نگفت. زنگ زد بابام،مامانم،خونه هیچکس ج نمیداد. به بابام پیام داد ما داریم میریم مهمونی برگشتیم میایم حل کنیم موضوع رو.بخاطر پول خانواده رو اشفته نکنین.گفتین پامو نذارم خونتون چشم نمیام میام نزدیک خونه. حالا ما شدیم مردک دست شما درد نکنه

1396

چقد پدرتون ادم بی فکریه!!!!

پول به کنار 

ادم اینجوری دخترشو زشت میکنه کوچیکش میکنه جلو شوهر و خانواده شوهر؟!

عشق راهی ست برای بازگشت به خانه!بعد از کار،بعد از جنگ،بعد از زندان،بعد از سفر،بعد از...من فکر میکنم فقط عشق میتواند پایان رنج ها باشد💜

بابام ج داد کسی منتظر شما نیست پاتونو اینجا نذارین. به دخترم بگو باهام نسبتی نداری. تو هم برو با پولای دخترم خلأ های زندگی خودتو و پدر مادرتو پر کن ( من فعلا دانشجوی پرستاری هستم و بابام منظورش پولایی هست که وقتی میرم سر کار میدن بهم.واقعا مسخرست)

1514