2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من رفتم به نظرم خیلی خوبه

با یه عده حامله دیگه آشنا میشی و حرف میزنین و دوست میشین

هر جلسه در مورد یه چیزیه

یه جلسه تغذیه و یه جلسه شیر دادن و یه جلسه ورزش های قبل زایمان و یک جلسه ورزش های حین زایمان و فیلم زایمان طبیعی و سزارین

معایب و مزایایی هر کدوم

واقعا عالی بود

مثلا جلسه آموزش شیر دادن یه خانوم تازه زایمان کرده که بچش شیر نمیگرفت رو آورده بودن.مامای مربی خیلی قدیمی بود و کار بلد 

قشنگ تو نیم ساعت کاری کرد بچه شیر بگیره و تمام اشکالات مادر رو گفت که باعث شده بود بچه شیر نگیره

یا به خاطر زخم سرسینه که ایجاد میشه و خیلی دردناکه و نمیشه هم دارو و پماد زد چون بچه همراه شیر میخوره گفت برگ شمعدونی رو بشورین و برعکس بذارین.من بعد زایمان دچار همین مشکل شدم و با این ترفند زودتر خوب شدم

خیلی خوبه به نظر من.من خیلی چیزا یاد گرفتم و اصلا با پروسه زایمان کامل آشنا شدم و خیلی برام مفید بود

البته ما کلاس خیلی خوبی داشتیم و بچه ها هم اطلاعات خیلی خوبی داشتن و به اشتراک گذاشتیم

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.