1507
1482

انگشتر یعنی بچه دختر احتمالا 😐قصد بارداری نداری احیانا؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله دامن همه منتظراسبزشه🦆واسه سلامتی نینیمصلوات بفرستید😍♥🌹🐇

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

میگن دیدن طلا تو خواب برای زنا خوبه 

برای مردا بد 

ایشالا که خیره

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
1436
انگشتر یعنی بچه دختر احتمالا 😐قصد بارداری نداری احیانا؟

النگوی طلا چی؟ 

داداش من میخواست بره کربلا، شبش خواب میدیدم برام النگوی طلا خرییده

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

خیره انشاالله عزیزم ❤

فرشته ی کوچولوی من..ساعت 9صبح روز سه شنبه 25فروردین زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از 7سال انتظار طعم مادر شدن رو چشیدم..خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالمو صالح بده..الهییییی آمییییین
8
النگوی طلا چی؟  داداش من میخواست بره کربلا، شبش خواب  میدیدم برام النگوی طلا خرییده

کلا طلا خوبه عزیزم من پدرم خواب انگشتر و النگو دیده بود واسم باردارشدم

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله دامن همه منتظراسبزشه🦆واسه سلامتی نینیمصلوات بفرستید😍♥🌹🐇