2726
عنوان

وقتی میرین خونه مادرشوهر چه طور استقبال میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 199 پست
از این خبطا همه عروسا داشتن.اولش کلمون داغِ.بعدش ب خود میایم که نکن.اینا اصلا قدرنشناس هستن.ب محضی ک ...

منم براشون كار انجام ميدادم خيلي زياد بعد چندماه گذشت ديدم قدرشناس نيستن تيكه هم بهم ميندازن ديگه كمتر كار ميكردم بعدش فهميدم فقط برا كار ادم رو ميخوان تيكه مينداختن كه عروس اول مياد كار ميكنه بعد كار نميكنه 

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
اصلا غذا نمیپزه من تاحالا دستپختشو نخوردم البته بلدم نیست تنبله مخصوصا عیدا وتابستونا بچه هاش میان ا ...

بیخیال بابا.تو که عادتشون دادی.بزار از بقیه کولی بگیره...مییییگم چی صداشون میزنین؟ مامان؟😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادر شوهر من کار میکنه 😊 منم شاید چند ماه یکبار برم میریم مغازش کلید میده میگه برید خونه ..

گاهی ام اصلا نمیریم خونه همونجا یه سری میزنیم و میایم .

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
منم براشون كار انجام ميدادم خيلي زياد بعد چندماه گذشت ديدم قدرشناس نيستن تيكه هم بهم ميندازن ديگه كم ...

اره دقییییقا..منم همین بود بخدا همه کاراشون میکردم.اما بعد دیدم نههههه داره میشه وظیفم...بعد اگر یکم خودمون بگیریم میشیم عروس بدِ..عروس که میخواد پسرو بگیره😂

برن به درک😓

یعنییی خخخخخخااااااااااااااااااااانننووووممممممم مثل برا من که با صدای بلند میگه چههههههه عععجبببب ...

😂😂😂خدانکشت بالحن نقش بدجنسا خوندم 

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

ولی یه برادر شوهر دارم زنش که هست جواب سلام نمیده 😐 زنش که نیست اووو سلام و دست و احوال پرسی ..

فازش رو نمیدونم 😛

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
خیلی نمیدونم واسه این جمله چه جوابی بدم  دقیقا میگه  چچچههه عععععجب  دلم میخواد یه ...

اقا من خودمم نمیدونم چی بگم.اونموقع اشتی بودیم میگفت.حالا که کاتم..

من همیشه میخندیدم😓😓😓 چی اخه بگم.

برا من وقتی تو یه خونه زندگی میکردیم صورتش رو از من بر میگردوند جواب سلامم رو نمی داد یه بار خواست ب ...

منیم کی ددد 

والا من پیششم نبودم هر 2 هفته یه بارم میرم اونجاا

اللل ایشی بودیی

بیخیال بابا.تو که عادتشون دادی.بزار از بقیه کولی بگیره...مییییگم چی صداشون میزنین؟ مامان؟😂

من نه  جاریم زنداییشه ولی من هیپی صداش نمیزنم 

البته اونم اصلا با عروس حرف نمیزنه ی قیافه میگیره انگار دختر کدوم پادشاهه منم سه برابرش براش قیافه میام 

اون اویل به شوهرم میگفت زنت نمیاد بامن حرف بزنه 

گفتم من همسن مادرتم اون قیافه میگیره منم عین شما قربون صدقش برم ولی این خبرا نیست اون باید قربون صدقم بره افتخار دادم عروسش بشم  بعدم از خاطره هاش تعریف کنه من گوش بدم من با مادرت چ حرف مشترکی دارم تازه من غریبه تو جمع خانوادگیتون باید هوامو داشته باشه محلم نمیده بعدحرف بزنم

خدایا شکرت 🙃

خیلی گرم دقیقا همونطور ک از هسرم استقبال میکنن البته راه دوریم 

موقع برگشتم هردومونو از زیر قران رد،میکنن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706