2733
2734
عنوان

وقتی میرین خونه مادرشوهر چه طور استقبال میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 199 پست
جاریم بد عادتش کرده تا میرسه فرش آشپزخونه یخچال همه رو میریزه میشوره البته از وقتی من عروسشون شدم او ...

از این خبطا همه عروسا داشتن.اولش کلمون داغِ.بعدش ب خود میایم که نکن.اینا اصلا قدرنشناس هستن.ب محضی که یه دلخوری پیش بیاد همممه کارایی ک کردیم دود میشه میره هوا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرشوهرمن وقتي ميرم خونش منو ميبينه حالش بد ميشه قيافش پكر ميشه كاش ميشد به شوهرم ميگفت از زنت خوشم نمياد نيارش هم من راحت ميشدم هم اون

يكي از همسايه هاي ما مادرشوهرش به پسرش گفته بود زنتو نيار ازشم خوشم نمياد اونم ب زنش گفت و زنه نميره با خيال راحت خوشا به سعادتشان

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
😂😂😂😂😂😂😂 پس گربه رو دم حجله کشتی😂😂 خب اون مادرشوهرت یه وعده غذا درست کنه چش میشه مگه😑 خدایی ...

اصلا غذا نمیپزه من تاحالا دستپختشو نخوردم البته بلدم نیست تنبله مخصوصا عیدا وتابستونا بچه هاش میان انتظار داره عروسا کار کنن آخه جاریم همه کار میکرد از من شانس نیاورده😄

خدایا شکرت 🙃
از مادرشوهرم شانس نیاوردیم حالا حسابشو میرسم بزار به شوهرم بگم مادرش احترامو نداره😢😢😢😢

چیکار به شوهرت داری .. گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری 

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

صبح ها خانم پدر شوهرم رو صندلی ریاستش مینشست کنار شوهرش که دراز کشیده با هم حرف میزدن

من که در اتاق رو باز میکردم سلام میدادم پدر شوهرم لال میشد خودشو میزد ب خواب بعد ضاااااایع چشماشو باز میکرد زیر چشمی منو نگاه میکرد

واقعا هنوزم نمی‌فهمم چرا خب

فک کنم میمرد جواب سلام منو بده 

2738
من خونه مادرشوهرم كه ميرم ايفون رو ميزنم يكي باز ميكنه بعد ميرم تو هركي مشغول يكاريه مثلا مادرشوهرم ...

وای ما هم یک مادرشوهری بود میگفت عروسم  کم دست میده؟ بعد ما گفتیم کم دست میده چیه؟ گفت یعنی یکم دستش بخوره ب دستم ول میکنه... مثل شما ولی اونا برعکس شمان شما مادرشوهرت کم دست میده

2706