2726
عنوان

وقتی میرین خونه مادرشوهر چه طور استقبال میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 199 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آررررره مادرشوهر منم اینجوریه  اصن ب روی خودش نمیاره کسی اومدهانگار ن انگار مثلا حواسش نیست ...

بخدا ما همین ماروکنیم میگن زنت خوشش نمیاد 

یه بار انگشترش دست من بود یه کاری کرد انگشترو بخدا گذاشتم رو میز گفتم دستت درد نکنه 

اومدم بیرون اشپزخونه به شوهرم گفته بود زنت انگشترو پرت کرد 

بخدا خانم جلسه ای ولی ببین هر چی رو هر طور بخواد میگه

2728

اب هویج 

یا شربت خاکشیر میاره اول به استقبالمون 

بعد میوه 

بعدم وقت شام و نهار کمکش سفره میذاریم 

ولی اماده کردنش باخودشه

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
نه عزیزم حساس نشدی شعور ندارن خوب بزار به حساب بیسوادی شون 

جالبه بدونی مادرشوهر من دکترا داره و اینه ن عزیزم ب نظرم فهم و شعور ربطی ب سواد نداره

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏

برا من وقتی تو یه خونه زندگی میکردیم صورتش رو از من بر میگردوند جواب سلامم رو نمی داد یه بار خواست با سر بره تو دیوار شوهرم گفت رحمت به ما نمیاد به خودت بیاد با گردن کج می ری تو دیوار داغون میشه صورتت اما الان هر روزم بزن خونش میاد استقبال برام میوه پوست میگیره همش میگه بخور اما به قول ترکای عزیز نفایده اون موقع که پیشش بودم خون به دلم کرد

مادرشوهرمن اصلا خونه نیس وقتی میریم ماشالله همش خونه ی اینو اونه ما میریم تازه ۱ساعت باید زنگ بزنیم خونه ی ایتو اون ببینیم خااآانوم کجا تشریف داره

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
مال من میاد جلو در بغلم میکنه بوسم میکنه میایم تو کلی خوراکی و اینا میاره و سریع جامونو میندازه میدو ...

مال من سالی یبار دوبار راه خیلی دوره 

بعد که میرسیم خسته شب نخوابیدیم میگه ناهار باتوئه ها ببین چی درست میکنی من حوصله ندارم سر گاز وایسم 😶😶😶😶

خدایا شکرت 🙃
2706