2703
2553

بچه ها من مادرشوهرم 2 ماهی میشه دقت کردم وقتی میریم اونجا خ.دشو مشغول یه کاری میکنه

که یعنی من دستم بنده نمیتونم بیام استقبال دم در 

یا مثلا نشسته رو زمین داره چیزی خورد میکنه بلند نمیشه 

تا من برم اشپزخونه مثلا بهش سلام بدم 

یا برم وایسم بالا کلش از رو زمین بلتد بشه 

مادرشوهرهای شمام اینطورین؟؟؟؟؟

پیرم نیست اصلا

من خودم هر وقت بیان خونم میرم دم در ورودی استقبالش

حساس شدم؟؟

دقیقا مادر شوهره من آیفونو میزنه ما میریم بالا میبینیم دره واحد بسته !!!

باز میکنه میره تو اشپزخونه تا ماکفش دربیاریم!!

حالم ازش به هم میخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

مال ما میاد جلو در 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

قبلا مشابه اين رفتار رو داشت ،،، الان بهتر شده ،البته چون تنهاست توي خونه،، كسي نيست در رو باز كنه،، 

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

باز مادرشوهر تو خوبه که. برای من دراز میکشه یه زحمت نمیده پاشه بشینه . همونجور درازکش به زور سلام میده .خودم میرم بهش دست میدم. بعضی وقتام از حرص دست نمیدم میرم می شینم روی مبل. به شوهرمم میگم مادرت یکم احترام نمیزاره به عروسش پاشه اما بابای من همیشه پا میشه بهت دست میده احوال پرسی میکنه

2706