1464
1520

بچه ها من مادرشوهرم 2 ماهی میشه دقت کردم وقتی میریم اونجا خ.دشو مشغول یه کاری میکنه

که یعنی من دستم بنده نمیتونم بیام استقبال دم در 

یا مثلا نشسته رو زمین داره چیزی خورد میکنه بلند نمیشه 

تا من برم اشپزخونه مثلا بهش سلام بدم 

یا برم وایسم بالا کلش از رو زمین بلتد بشه 

مادرشوهرهای شمام اینطورین؟؟؟؟؟

پیرم نیست اصلا

من خودم هر وقت بیان خونم میرم دم در ورودی استقبالش

حساس شدم؟؟

دقیقا مادر شوهره من آیفونو میزنه ما میریم بالا میبینیم دره واحد بسته !!!

باز میکنه میره تو اشپزخونه تا ماکفش دربیاریم!!

حالم ازش به هم میخوره

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1517
1334

مال ما میاد جلو در 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

باز مادرشوهر تو خوبه که. برای من دراز میکشه یه زحمت نمیده پاشه بشینه . همونجور درازکش به زور سلام میده .خودم میرم بهش دست میدم. بعضی وقتام از حرص دست نمیدم میرم می شینم روی مبل. به شوهرمم میگم مادرت یکم احترام نمیزاره به عروسش پاشه اما بابای من همیشه پا میشه بهت دست میده احوال پرسی میکنه

1476

بی خیال . اونم اومد تا لحظه اخر بشین رو مبل وارد خونه ک شد پاشو سلام بده وذبرو چایی بزار مثلن

❤چهارتا ارزوی خوشگل دارم فقط بگو آمین❤                      ❤اولیش خوشبختیم کنار عشقم❤.                          ❤دومیش یه خونه خوشگل و شیک❤.                       ❤سومیش ی پسمل خوشگل و جیگر❤.                  ❤سلامتی همه ادما و جیب پر پول و عشق❤.                   ❤حالا همگی صلواتمحمدی پسند ❤.                  💖خدایا پشت و پناهش باش او جان من است💖
معمولآ میاد میبوسدم،۱وقتم دستش بند باشه من میرم چ اشکالی داره انگار مامان خودمه،سخت نگیر دختر

اره اشکالی نداره بعضی وقتا اما الان چند وقته پشت سر هم همینه کارش 

یعنی پشت سر هم هر وقت بریم

دیگه بزرگتره میگه خونه خودشونه راحت باشن ایناهم بچه هامن آدم به پای بچش پانمیشه یا استقبال نمیره که مثبت فکر کن از راحتیه زیاد با شماست منظوری ندارن

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
1514