2733
2734
کردم نمیشه مثل اینکه خدا منو دوست ندارهههه

این چه حرفیه دختر خدا به وقتش برات سنگ تموم میذاره..شل کن بره به وقتش همه چی اتفاق میفته که زندگی پر از سوپرایزه 

من با کنار گذاشتن راحت ترم تا با کنار اومدن ؛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این چه حرفیه دختر خدا به وقتش برات سنگ تموم میذاره..شل کن بره به وقتش همه چی اتفاق میفته که زندگی پر ...

دقیقا چی رو شل کنه تا بره     همش میگی      

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
وااا خب اگ میدونستم ک عوض میکروم خودمو اینقدر اذیت نشم خببب

مگه میشه ندونی همچین چیزی امکان نداره 

من خودم دوران داتشگاه اصلا چه دوست دختر چه پسر نداشتم 

چون دختراش فقط چتر بودن میخواستن از آدم بچاپن چه درسی چه مالی چه لباس ولی خووشون هیچ کاری نکن واسه آدم

پسرا هم فقط دنبال یکی بودن که لاس بزنه باهاشون و خیلی خودمونی باشه که استفاده کنن

حالا شما چه شخصیتی داری خودت بهتر میدونی 

آویزونی دروغگویی چتری یا به ظاهرت نمیرسی یا کم حرف شدیدی یا دو رویی بلاخره چه اخلاقی داری خودت بهتر تشخیص میدی دیگه

2738

ماهم تو دانشگاه یه سری دخترا هیچ پسری سمتشون نمیومد یه سریا هر روزززز پیشنهاد داشتن

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2706