2733
2734

ی مشکلاتی داریم .من حس میکنم دیگه منو دوس نداره هیچ وقت ازم تعریف نمیکنه داداشش زندانه بخاطر چک افتاده زندان .3تا برادر دیگه داره ولی فقط این میره دنبال کاراش ازهمشونم کوچیک تره .با ما سرد شده کلی پول خرج برادرش کرده حالا من پول بخام میگه فعلا ندارم یا چرا خرج میکنی😧اصن بحث پول نیسا ولی دیگه مقل قبل دوسم نداره گاها با حرفاش خیلی دلمو شکسته 

الانم بازم رفته پی برادرش چنماه همش توراهه منم خسته شدم دعوام شد اونم رفت .

بعد پیام فرستادم براش گفتم اخرش کاری میکنی خودمو بکشم هم تو راحت شی هم من گف بزار برم برگردم فکرمو مشغول نکن میدونی تو نباشی منم نیستم .بعد منم سفره دلمو وا کردم تو خیلی وقته نیستی اونن گف شرمندم گفتم دروغ میگی حرفات ی چیز دیگه میگن خیلی منو شکستی میخام خودمو بکشم خلاصه اخرش گفتم *من ی عاشق احمقم کسیو جز تو ندارم و...بیخیال احمقم دیگه پیامامو پاک کن 😯😯😐😐😐😐یعنی ریدم فک کنم.هرچی تو دلم بودو گفتم بهش کار اشتباهی کردم😢😨😵😢😢گفتم اینارو تودلم بود گفتم شاید من مردم تو دلم نمونه البته میخاسم خودکشی کنم😊😁 ینی غرور برام نموده حالا پیش خودش داره چ فکری میکنه اصن نمیتونم باهاش روبه رو شم 😦 

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به خاطر داداشش اعصاب نداره احتمالا و فکرش درگیرعه . ی مدت بزار توحال خودش باشه کمکش کن . 

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2738
جوا نداد پیام اخرتو؟

ن 😐😐😐😐😐😐😐حتما میگه چقد احمقه خیلی گند زدم  بهش گفتم ما هیچ وقت تو این سالا نتونسیم دوکمله باهم حرف بزنیم حالا دارم پیام میدم اگه تو حالا بخای جوابمو بدی خیلی مسخرس 

چقدر لوسی

بابا داداششه بزار کمکش کنه

فکرش الان مشغوله 

عوض اینکه ارامش روحش بشی داری عذابش میدی

گناه داره یکم درکش کن

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  

😢😢😢😢😢😢بهش پیام بده بگو ببخش بابت قضاوت زودهنگامم بهم حق بده نگران عشق بینمون باشم دوستت دارم ک بهت حرفامومیزنم ومیخوام بدونی واسم مهمی ک ب فکر زندگیمونم..امیدوارم مشکل داداش فلان(اسم برادرشوهرت)زودتر حل بشه 

بهت افتخارمیکنم باغیرت من که ب فکر داداشتی موفق باشی منم خونه رو همیشه آماده حضورت میذارم و واست دعامیکنم..

به خاطر داداشش اعصاب نداره احتمالا و فکرش درگیرعه . ی مدت بزار توحال خودش باشه کمکش کن . 

ببین چند ساله دارن کار میکنن شریکی .داداشه عشق و حال کرد س تا زن گرف 

اخرشم حساب کتاب نکرده الان افتاد زندان بهش میگم کم بدبختمون کرد الان تو باید برا بچتم خونه میگرفتی ولی خودمونم مستاجربم میگه ب تو ربطی نداره من خودم میدونم 

چرا فکر میکنی ابراز احساسات باعث کم شدنت میشه! 

اگه احساست رو تو زندگی مشترک خرج نکنی پس کجا میخوای خرجش کنی! اتفاقا ابراز احساسات باعث میشه قوت قلب همدیگه بشین.

به نظرم بیشتر ابراز احساسات کن بیشتر عزیز میشی! 

ببین روابط بین برادرها خیلی قوی هست ما خانما خیلی درکش نمیکنیم، حالش بده داداشش زندانه بهش حق بده! تو به جای بد اخلاقی دور و برش باش که در مقابل محبت تو اونم بهت محبت کنه! همه اش نمیشه انتظار محبت یک طرفه از طرف مقابل داشته باشیم که

خوب بود بد نبود که 😀

😂😂هر چی تو دلم بودو براش فرستادم .الان پاشدم میگن خاک تو سرم حتما رابطمون بدتر میشه 😢😢😢

2706