2737
2734
عنوان

خانم های شاغل و خانم های پرمشغله

| مشاهده متن کامل بحث + 9599 بازدید | 471 پست
بله منم شاغلم وتوی شهرغریب با سه تا بچه وشوهری که مدام ماموریته. شاید هیچکس مثل من نباشه. ولی خدار ...

خدا قوت بانوووووو.😍😍امروز مهدها تعطیله ب خاطر الودگی دعا کنید بارون بیاد همه بچه ها مریض شدن😢

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم صب در سر يه كارم 

بعد اَز ظهر سر يه كار 

شب درس ميخونم 

خلاصه اصن زندگي ندارم

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
خدا قوت بانوووووو.😍😍امروز مهدها تعطیله ب خاطر الودگی دعا کنید بارون بیاد همه بچه ها مریض شدن😢

بله دوتاشونو دارم که الان تو خونه خوابن.

انشالا که بحق این رکزای عزیز ولادت پیامبر رحمت خودش عنایتی کنه برای بارش رحمت از آسمون.

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2731
اره عزیزم ولی کار کردن و شغل بیرون از خونه ب زندگی ادم نظم بیشتری میده و قدر وقتتو بیشتر میدونی ب نظ ...

کار بیرون باعث میشه فرصت زندگی کردن نداشته باشی تبدیل میشی به یه ماشین 

از هفت صبح تا هفت شب سر کارم هفته ای دو روز خدمتکار دارم دو روز معلم برای زبان دارم آشپزی خیلی نم ...

خوبه بعضی از آدما نسلشون رو ادامه بدن. حیفه از شما بچه‌ای نباشه اونم با تربیت و منش شما اپرا جان 😍

ولی حتما اینجور صلاح دونستین. صرفا نظرم رو گفتم

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2738

خانم‌هایی که پرستار کودک میگیرید. آیا عرفه پرستار کارهای خدماتی منزل رو هم انجام بده؟

البته من بچه ندارم ولی تو سایت گاهی دیدم خانم‌ها پرستار میگیرن با شرح وظایف پرستاری. بعد کارهای منزلم بهش میسپارن تو تایمی که بچه خوابه. و به نظر من نه درسته نه اخلاقی

ولی ممکنه من دانشم کم باشه تو این زمینه و جزو شرایط کاریشون باشه این مسئله. میخوام روشن بشم

خوبه بعضی از آدما نسلشون رو ادامه بدن. حیفه از شما بچه‌ای نباشه اونم با تربیت و منش شما اپرا جان 😍 ...

بسیار شاد شدم از نظرت 

این نظر لطف شماست

امید به خدا 

شاید یه زمانی ما هم نظرمون برگشت شاید هم برنگشت

😁
بايد باهاش طي كني و هزينه هم بدي  بعضيا قبول ميكنن

آهان پس در حقیقت هم هزینه جدا داره و هم باید اطلاع رسانی کنیم و درصورت موافقت پرستار ممکنه

اینجوری نیست که کسی بخواد از بودنشون تو منزل سو استفاده کنه

چه عالی پس

بسیار شاد شدم از نظرت  این نظر لطف شماست امید به خدا  شاید یه زمانی ما هم نظرمون برگشت ...

توکل به خدا

انشاا... خیرترین تصمیم رو برای خودتون و جامعه بگیرید

رو به زوال میریم اگه اندیشه‌های زیبا تکثیر نشن تو جامعه

2706