2737
2734
عنوان

خانم های شاغل و خانم های پرمشغله

| مشاهده متن کامل بحث + 9599 بازدید | 471 پست
اینهمه بچه که مادراشون شاغل بوده همشون باید مشکل داشته باشن دیگه!برا بچه اول آدم خیلی نگران میشه بعد ...

من خودم مادرم شاعل بود . هنوز که هنوزه یادمه گریه هامو وقتی که میخواست بره . تاثیرشو روی خودم حس میکنم . تازه من پهلو مادربزرگم بودم. مهد که اصلا نمیموندم فقط افسردگی میگرفتم میذاشتنم مهد ...اینه که برای بچم میترسم. میخوام دنیا برلش جای بهتری باشه ازونکه برای من بوده! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه بار روانپزشک کودک تو برنامه مادر کودک تندرستی حرف میزد می گفت ختی اگه مادر ها سر کار نمیرن ...

من خودم نه ماه که خونه بودم از نظر خوردو خوراک خیلی میرسیدم ولی انقد تو خونه کارمیکردم اصلا حوصله بازی واینا نداشتم ولی الان ظهر دلم تنگشون شده بعد چون خونه نیستم اون همه خونه بهم ریخته نمیشه وظرف کثیف نمیشه در نتیجه بیشتر بهشون محبت مبکنم ومیرسم

از تاپیکم دیدن کنید و ایده بگیرید دوستان 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3488761&slug=کار-زیبای-مادرشوهرم-عکسفرهنگ-سازی&postId=112052668

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728
چه جالب من نمیدونستم زودپز من از این ده کاره هاست روش دکمه سوپ برنج داره ولی من بلد نیستم

منم یه پلوپز همه چی تموم دارم یه  خانم همه چی تموم( از کیک وماست گرفته تا آرام پز) جدیدا کشفش کردم قبلا خونمون کوچیک بود از تو جعبه درش نیاورده بودم.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
عزیزم یه بار روانپزشک کودک تو برنامه مادر کودک تندرستی حرف میزد می گفت ختی اگه مادر ها سر کار نمیرن ...

اره جدا کردن و استقلال دارن فکر کنم بالای 20 ماهگیه. . 

خدا بزرگه . ببینیم چی میشه. 

ولی اره عذاب وجدانش هست. الانشم من وقتی میخوام برای 1 ساعت بچه رو بذارم پهلو مامانم و مثلا یه هرلیشگاه برم خودم کلی اشک میریزم. با اینکه بچه 2 ماهشه تازه . 

فکر کنم اول باید مشکل خودمو حل کنم 😄

من خودم مادرم شاعل بود . هنوز که هنوزه یادمه گریه هامو وقتی که میخواست بره . تاثیرشو روی خودم حس میک ...

اونموقعها کمتر مادری شاغل بود اکثر بچه ها توخونه وکوچه بودن ولی الان حتی مادرایی که شاغلن بچه هاشونو میزارن مهد تا تعامل کنه هم بازی داشته باشه چون بچه ها تو کوچه نمیرن هم بازی ندارن دنبال همبازین پسر من که خیلی خوشحل میشه مهد رفتنی تو خونه حوصلش سر میره

2738
من خودم مادرم شاعل بود . هنوز که هنوزه یادمه گریه هامو وقتی که میخواست بره . تاثیرشو روی خودم حس میک ...

عزیزم همه اینجوری نیستن.الان یه خانمی تو این گروه در مورد مامانشون که شاغل بود نوشته بودن خیلی تعریف می کردن و راضی بودن.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
اره جدا کردن و استقلال دارن فکر کنم بالای 20 ماهگیه. .  خدا بزرگه . ببینیم چی میشه.  ولی ...

عزیزم تو هم مثل منی.من بیشتر به دخترم وابسته ام تا اون به من.انشالله همه چی حل میشه.نگران نباش از مرخصیت لذت ببر.

پلوپز با زودپز فرق داره؟

آره دیگه زودپز یه قابلمه است که میذاریم روی گاز.  پلوپز یه وسیله برقیه.البته ممکنه پلوپز برقیتون حالت زودپز هم داشته باشه.

آفرین همه حرف هاتون درسته.منم بچه دوم دلم میخواد ولی اصلا شرایطشو ندارم گاهی ته دلم میگم کاش مثل شما ...

ان شاالله میاد انقد راحته بچه دوم آدم کیف میکنه از بزرگ کردنش!شایدم بچه من اذیتی نبود

2706