2737
2734
عنوان

خانم های شاغل و خانم های پرمشغله

| مشاهده متن کامل بحث + 9599 بازدید | 471 پست
یه مدت استراحت کن ولی برای ماها که به بیرون عادت کردیم خونه موندن سخته.من دو سال بعد به دنیا اومدن د ...

اینقد کارهست

کلاس هست 

دیوونه نمیشم

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
منم شرایطم مثل اسی هس یه کارگر دارم ماهی دو یا سه بار میاد حتما یه دلخوشی مختص خودم دارم مثلا یه مدت ...

بابا دمت گرم عالیه.منم می خوام اینطوری باشم.

غذا چیا میذاری تو فریزر؟ یکم بشتر توضیح میدی؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم خدا قوت

منم شاغلم اما بچه ندارم 

5 ميرسم خونه

دلم ميخواست براي خودم وقت بزارم ورزش كنم و .....

در نتيجه برنامه ريزي كردم سه  روز نيم ساعت خونه ورزش كنم

برنامه غذايي دارم

اخر هفته نظافت اساسي ميكنم و در طول هفته يه روز جاروي سطحي  

سينك و گاز و سرويسا در صورت نياز

هفته اي يه روز ماسك

البته من بچه ندارم شما شرايط سخت تري داري

ولي منم مداممممممممممممممم خسته ام

خونه رو هم حساسيتت و به تميزي و مرتبيش كم كن 

۹ میرم ۱ میام بچه پیش پرستار ناهارو خودم شب درست میکنم. تمیزکاری و جمع و جور کردنو میسپارم دست پر ...

افرین عالیه.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2728
منم حس میکنم شوهرم رو مثل قبل دوست ندارم . حتی مامانم رو  از بس مامانم هی میگه به بچه ام برس ب ...

اگه خودمو تو اولویت قرار بدیم اینجوری نمیشه.من یه نفر رو می شناسم شاغله شده سه چهار روز بچه شیرخوره شو گذاشته پیش مامانش رفته مسافرت خارج از کشور با شوهرش.مامانش هم خم به ابرو نیاورده.حالا من یه مدت بچه مو میذاشتم خونه مامانم خدا نکنه نیم ساعت دیر میرسیدم مامان می گفت بی انصافی اصلا به فکر بچه نیستی ببین چقدر بچه چشم انتظارت بود بدتر عذاب وجدان میداد بهم.خدا رو شکر الان میره مدرسه دیگه این بحث ها نیست.

دختردایی شوهرم زمانی که شاغل بودم بهم میگفت خوب نیست زن بره سرکار تو دلم میخندیدم میگفتم چرت میگه ک ...

میدونم چی میگی به مرحله ای رسیدم دلم دیگه پول نمیخاد ارامش میخاد ولی چه کار کنم همش میگم اگه یه جوری شد بیپول شدم زندگیم از هم پاشید یا محتاج کارم شدم چی میترسم بیکار بشم

اینقد کارهست کلاس هست   دیوونه نمیشم

انشالله که بهترین ها برات اتفاق بیفته عزیزم و لذت ببری از زندگیت

2738
من مامانم رو شش ماهگی پسرم از دست دادم :(((( کاش بود و غر میزد

الهی عزیزم.روحشون شاد و خدا بهت صبر بده.

به سختی انگار با بیل زدنم ولی چه کنم عزیزم

ای جانم.کلی خندیدم به با بیل زدنت.  

2706