2726
عنوان

خانم های شاغل و خانم های پرمشغله

| مشاهده متن کامل بحث + 9598 بازدید | 471 پست
پسرم بد غذاس، خودم اسب میشم، هاپو میشم، بالا و پایین می پرم و ادابازی تا غذا بخوره همسرم در تلاش او ...

خیلی راحتن مردها.به خدا من اونقدر حساب کتاب میکنم امروز واحد گوشتشو بخوره وای لبنیاتش کم شد.به شوهرم که میگم شام چیکار کنیم ول کن یه چی می خوریم.میگم ما هیچ بچه باید درست غذا بخوره.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
وای کار من دیگه به شیشه نمیرسه.بالکن رو هفته ای یه بار شوهرم میشوره ولی شیشه پاک نمی کنم.ظرف شویی هم ...

نه باباااااااااا شيشه ميزو ميگم  فك كن يه درصد به شيشه پنجره حتي فكر كنم

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط مهمون زیاد دارم همه خانواده میدونن زود میخوابه پسرم شبها میان پیشم واقعا رو مغزمه دلم میخواد تنه ...

یعنی بعد خواب بچه باید با مهمون سر و کله بزنی؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2728
اووف، خیلی سخته، دستشسویی رو خوب اومدی، چند روز پیش دو دقیقه رفتم و اومدم دیدم تو سبد گیر کرده

ای جانم:)) من میرم دستشویی مجبورم درو باز بزارم تا ببینم کاره خطرناک ن کنه یهو میبینم داره باسر میره تو  مثلا میز جلو مبلی کشیده نکشیده میدومممممم طرفش

دقیقا همینه میگه یه شب نخوره هیچ چیش نمیشه 

شاید به قول خانم ها ما هم کمال گرا باشیم ولی دست خودم نیست ی حساسیت هایی برای خودم دارم که اذیتم میکنه.یکیش تغذیه بچه است یکی مثلا مرتب بودن توی کمد و کشو ها.خواهرم میگه بابا تو کمد ور کی میبینه اینقدر روش حساسی ولی دست خودم نیست اذیت میشم.

زنده باشه بخدا هفته به هفته نمیرسم موهامو شونه کنم

منم شونه نمی کنم  موهای جلو رو مرتب میکنم بقیه رو با کلیپس میزنم پشت سرم به هم ریختگیش معلوم نشه

سلام همگی خسته نباشید.

خدا قوت.

منم ی زن شاغل و خانه دارم.

خونم همیشه تمیزه آخه وسواس دارم.

پدرمم درامده خودم یادم رفته.

ی سوال میکنم توروخدا در مقابل سوالم جبهه نگیرین؛چرا وقتی شاغلید چرا مادر میشین؟

دلتون میاد بچه رو بزارین مهد یا پیش پرستار؟

خدایا خودمو دستو میسپارم کمکم کن 
شاید به قول خانم ها ما هم کمال گرا باشیم ولی دست خودم نیست ی حساسیت هایی برای خودم دارم که اذیتم میک ...

منم به کمد و تمیزی خونه حساسم، البته در حد مرتب بودن، هزینه ها هم اونقدر بالا شده که کارگر گرفتن نمی صرفه 

سلام عزیزم من صبحها ساعت5.30 بچه که شیر دادم خوابم نمیبره وهمش دیر میخابم شبا ساعت6.30 میرم سره کار ...

آی گفتی خسته 

من دیشب قبل خواب از بس خسته بودم مثل دیونه ها هق هق گریه کردم .شوهرم طفلی تعجب کرده بود من اصلا اهل گریه نیستم 

منم شاغلم و بچه 4 ساله دارم هر روز با خودم میارمش مهد بعد میرم سرکار و بعد برم دنبالش و بدو بدو برم خونه یه تایم پیاده روری و کار و ریخت و پاش پسرم و کار  و کار و کار 

مامانم هم اسباب کشی داره یکم این روزا درگیر اونم هستم دیگه هیچی

خدایا مرا آن ده که آن به   
ای جانم:)) من میرم دستشویی مجبورم درو باز بزارم تا ببینم کاره خطرناک ن کنه یهو میبینم داره باسر میره ...

آخی. منم این روزها رو گذروندم انشالله یکم بزرگتر میشه راحت تر میشی.

من اون موقع ها میز جلو مبلی و گلدون که سهله مجبور شده بودم بعضی از مبل ها رو هم بردارم که دخترم رو اپن و بوفه نره.تو هم یکم خونه رو خلوت کن

سلام همگی خسته نباشید. خدا قوت. منم ی زن شاغل و خانه دارم. خونم همیشه تمیزه آخه وسواس دارم. پدرم ...

نمیشه که چون شاغلی مادر نشی، من مهد دلم نیومد، ولی اینقدر زیر و بالا کردم که یه پرستار خیلی خوب پیدا کردم، کل خونه هم مجهز به دوربینه، از اداره مرتب می بینمش

دوستان منم مثل شما بودم ولی دیگه کارگر می گیرم ما خانمهایی که کار می کنیم نمی تونیم هم مسولیت بچه و ...

آفرین خوب کردی.

چند وقت یه بار میاد کارگر؟ صبح تا شب می مونی تو خونه بالاسرش؟

اشتباه می کنین خانمها منم البته همینطور بودم، احساس می کردم اگه پسرم که بد غذا هم بود اگه یه روز غذا نخوره می میره ولی هیچ طوری نشد؛ فقط با این کارها خودمو داغون کردم همیشه یه دستم به بچه بود یه دستم تو آشپزخونه ولی اینجوری فقط زود شکسته می شیم 

2706