2410
2553
عنوان

خانم های شاغل و خانم های پرمشغله

| مشاهده متن کامل بحث + 9588 بازدید | 471 پست

وای چقدر شرایط سخته 

دختر منم سه سالشه 

من از فشار کار انگار یکم مریض شدم دلم سفر میخواد 😭😭

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
منم :( صورتم داغون شده پرخوری عصبی گرفتم :(

قبلا همش میرفتم دکتر پوست ماساژ بدن و ... الان دستشویی نمیتونم برم:))

نصفه نیمه میکشم بالا میدوووم بلا سره خودش نیاره البته من مادرم ووظیفمه ولی خدایی قبول کنیم آدمم وخسته میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شاغل دائم نیستم.شاید سالی ی کتاب نه چندان قطور ترجمه کنم.ولی شوهرم نیست و مسئولیت بچه و خرید و خو ...

وقت می کنی یه کم برا دل خودت باشی؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
زنده باشه بخدا هفته به هفته نمیرسم موهامو شونه کنم

من قبلا بی آرایش دیده نشده بودم، بسیار مرتب، لباسا همیشه ست و اتوکشیده، الان شدم یه موجود پشمالوی زشت که گاهی خودم رو تو آینه می بینم غصه میخورم 

2720
من همش خسته ام قبل از بچه به کار درس خونه شوهر خیلی خوب میرسیدم ولی الان تو همش می لنگم دارم افسرده ...

بچه ت کوچیکه الان نه؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
من قبلا بی آرایش دیده نشده بودم، بسیار مرتب، لباسا همیشه ست و اتوکشیده، الان شدم یه موجود پشمالوی زش ...

وای منم همینم.اصلا درب و داغون.گاهی یاد گذشته هام میفتم اشگم درمیاد

نمیشه کم کم ازش بخواین تو تغذیه ی بچه کمک کنه؟ با کارای ساده شروع کنید تا کم کم عادت کنه. بعضی اقای ...

پسرم بد غذاس، خودم اسب میشم، هاپو میشم، بالا و پایین می پرم و ادابازی تا غذا بخوره

همسرم در تلاش اول میگه خب گرسنه نیست :((((((((

وقت می کنی یه کم برا دل خودت باشی؟

اره عزیزم جمعه ها ک پدرش هست کلا همه چی با خودشه من مثل مهمون میمونم و اینکه عادتش دادم زود بخوابه خیلی بهتر شد اوضاع و احوال.هفته ی روز هم میره پیش خواهرم

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
2714

ولي خانما اين كارو با خودتون نكنيد من يه روز بخودم اومدم ديدم از شوهرم متنفرم از بچه ام دل خوشي ندارم بخاطر اينكه اونو باعث عقب موندن از خواسته هام ميديم چون من بچه ام نمي خواستم كلا .بخودتون برسيد اول خودتونو دوس داشته باشيد بعد ديگران يه جايي ديگه نميتونيد تحمل كنيد

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧
ما هم نداريم عزيزم تازه مال من4سالشه الان در اوج خونه بهم ريختنن تو اين سن هميشه فرشم خيسه روي شيشه ...

وای کار من دیگه به شیشه نمیرسه.بالکن رو هفته ای یه بار شوهرم میشوره ولی شیشه پاک نمی کنم.ظرف شویی هم ندارم.قبلا جا نداشتم الان جا دارم گرون شده پولشو ندارم.

من قبلا بی آرایش دیده نشده بودم، بسیار مرتب، لباسا همیشه ست و اتوکشیده، الان شدم یه موجود پشمالوی زش ...

نگو بابا مطمین باش اینطوری هم نیستی ولی قبول دارم نمیتونیم مثله قبل باشیم  ایشالا درست میشه

قبلا همش میرفتم دکتر پوست ماساژ بدن و ... الان دستشویی نمیتونم برم:)) نصفه نیمه میکشم بالا میدوووم ...

اووف، خیلی سخته، دستشسویی رو خوب اومدی، چند روز پیش دو دقیقه رفتم و اومدم دیدم تو سبد گیر کرده

دختردایی شوهرم زمانی که شاغل بودم بهم میگفت خوب نیست زن بره سرکار

تو دلم میخندیدم میگفتم چرت میگه کار خوبی دارم برای چی نباید برم سرکار

تا این که جایی که کار میکردم بنا به دلایلی برای همیشه بسته شد

و من خانه دار شدم

تازه دارم میفهمم زندگی یعنی چی

خانوم ها توروخدا انقدر زندگی رو به خودتون سخت نگیرید

2706