2726
عنوان

خانم های شاغل و خانم های پرمشغله

| مشاهده متن کامل بحث + 9599 بازدید | 471 پست

ما هم نداريم عزيزم تازه مال من4سالشه الان در اوج خونه بهم ريختنن تو اين سن هميشه فرشم خيسه روي شيشه ها پرررررررر از لكه ميشه بهم ريختس هميشه خونه منم كه رباط نيستم همش درحال كار باشم ميزارم ظرفا جمع بشه ميچينم تو ظرفشويي لباسارم كوه درست ميكنم رو تخت كه فقط جلوي چشمم تميز باشه بعد ميرم كم كم مرتب ميكنمشون تو اتاق  

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نو خود منی :)))) می فهممت بچه من شبت هم خواب درست نداره نیم ساعت پیش نشسته خوابم برد پشت میز

وای خدا به دادمون برسه من همش خمیازه میکشم سره کار حال ندارم بخدا

سلام عزیزم من صبحها ساعت5.30 بچه که شیر دادم خوابم نمیبره وهمش دیر میخابم شبا ساعت6.30 میرم سره کار ...

الهی خدا قوت خدا رو شکر دختر من بزرگ شده و دیگه بغل نمی خواد ولی خوب مشکل رسیدگی به تکالیف و کلاس بردنش هست الان هم.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2728
کمال گرا نباشید عزیزم غذا زیاد خوب نباشه و یا خونه بهم ریخته باشه هیچ اشکالی نداره خودتون رو خیلی اذ ...

عزیزم شوهرم میاد بچه رو بازی میده ولی اینکه بتونه تو تغذیه اش یا خوابش کمک کنه اصلااااا

سر غذا هم همچنان ایراد گیره، جوری که کفرم رو بالا میاره :)))))))))))))

من پسرم یازده ماهشه، سر کار میرم، از وقتی میرسم خونه یا دنبال بچه ام یا لابلا آشپزی و کار، شبم تا صب ...

منم همش تو آینه که نگاه میکنم احساس می کنم از سر و روم داره خستگی میباره.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
الهی خدا قوت خدا رو شکر دختر من بزرگ شده و دیگه بغل نمی خواد ولی خوب مشکل رسیدگی به تکالیف و کلاس بر ...

زنده باشه بخدا هفته به هفته نمیرسم موهامو شونه کنم

عزیزم شوهرم میاد بچه رو بازی میده ولی اینکه بتونه تو تغذیه اش یا خوابش کمک کنه اصلااااا سر غذا هم ه ...

نمیشه کم کم ازش بخواین تو تغذیه ی بچه کمک کنه؟ با کارای ساده شروع کنید تا کم کم عادت کنه.

بعضی اقایون رو غذاشون حساسن حق با شماست

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

ای بابا.ب خودم امیدوار شدم فکر میکردم خیلی سر شلوغم.پسرم 8 صبح بیدار میشه صبحانشو بدم میره 8.30 مهد.بعدش میرم پیاده روی و خرید.ی روز درمیون هم میرم باشگاه.میرسم خونه 11.30.ناهار و معمولا صبح زود گذاشتم اگر گوشتی باشه اگر سریعتر حاضر بشه ک اومدم ناهار و اماده میکنم دوش میگیرم 1 میرم دنبالش.میاییم ناهار میخوریم و بازی میکنیم.غروبها براش برنامه دارم.ی روز پارک .ی روز شهر کتاب.رستوران و هر چی.شام حاضری میخوریم.7 میریم تو تخت کتاب میخونم 8 میخوابه.تا ده خونه رو جمع میکنم و مقدمات ناهار و عصرونه و خلاصه کارهای فردا رو انجام میدم.هفته ای ی روز هم روز عشق و حاله ب قول خودش خالش میره دنبالش تا شب پیش همن

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
کمال گرا نباشید عزیزم غذا زیاد خوب نباشه و یا خونه بهم ریخته باشه هیچ اشکالی نداره خودتون رو خیلی اذ ...

آره همین به قول شما کمال گرا شدم انگار. بیچاره همسرم شب ساعت 8 میرسه و همیشه شبا ظرف میشوره( ظرفشویی ندارم متاسفانه).ولی رو غذا خیلی حساس شدم می خوام دخترم هر روز غذای کامل بخوره.انگار به خودم سخت میگیرم.چند روز پیش رسیدم خونه بدو بدو ترشی درست کردم سه روز درگیر بودم به خدا.به خودم گفتم تو این گیر و دار ترشی درست کردنت چی بود؟

2706