2726
عنوان

خانم های شاغل و خانم های پرمشغله

9599 بازدید | 471 پست

سلام به روی ماهتون.بیاین تجربه هامونو به اشتراک بذاریم.

من یک مادر شاغلم که بچه مومدرسه میبرم هفته ای سه بار هم کلاس غیر درسی میبرم. ساعت 3ونیم با بچه م میرسیم خونه. تمام سعیمو میکنم که غذاهای خوب بپزم و خونه م تمیز باشه ولی خودم هیچ وقت از وضع خونه م راضی نیستم.دائما هم خسته ام و هیچ زمان استراحتی ندارم که مثلا بشینم یه برنامه تلوزیونی ببینم.

شماها چطور برنامه ریزی میکنین، چطور به خودتون میرسین؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام عزیزم من صبحها ساعت5.30 بچه که شیر دادم خوابم نمیبره وهمش دیر میخابم شبا

ساعت6.30 میرم سره کار بچه دسته پرستار

تا سا عت5.30 عصر تابرسم خونه ساعت6 هست

بچه رو میگیرم تویه دستم بچس یه دستم دارم آشپزی میکنم 

زمین هم نمیمونه جیغ میزنه میگه بغل بخداا 

تا شوهرم بیاد ساعت7 هست بچه رو میگیره باهاش بازی میکنه من میشورم میسابم لباس عوض میکنم حمام میبرم و باهاش بازی میکنم شده ساعت11.30

بچه رو رو پام میخابونم تا بخابه وبخابم ساعت12.30شده وروز از نو روزی از نو و لی خونم و نمیزارم کثیف شه به هر ترفند وقت میزارم ولی همیشه خستم و چهرم خستس خیلی خستمممممممم

من پسرم یازده ماهشه، سر کار میرم، از وقتی میرسم خونه یا دنبال بچه ام یا لابلا آشپزی و کار، شبم تا صبح درگیر ناله ها و بدخوابی بچه

همیشه شام شب و ناهار فردا رو یجا می پزم، وقتی بچه رو شام دادم و خوابوندم میافتم جون خونه و تمیزکاری. ولی خیلی خسته و افسرده شدم

کمال گرا نباشید عزیزم غذا زیاد خوب نباشه و یا خونه بهم ریخته باشه هیچ اشکالی نداره خودتون رو خیلی اذیت نکنید

از بچه هاتون و همسرتون تو کارا کمک بگیرید من اول همسرم مقاومت میکرد بعد کم کم عادت کرد یه سری شبا اون شام میپخت

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
چه زود میرسی خونه خوش به حالت  کارت چیه؟

دفتر دار یه اداره ام.شما چند میرسی؟حتما تهرانین.من تبریزم ساعت کاریمون تا سه هست عوضش پنجشنبه ها هم میریم سرکار..

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
سلام عزیزم من صبحها ساعت5.30 بچه که شیر دادم خوابم نمیبره وهمش دیر میخابم شبا ساعت6.30 میرم سره کار ...

نو خود منی :))))

می فهممت

بچه من شبت هم خواب درست نداره

نیم ساعت پیش نشسته خوابم برد پشت میز

2706