2726
عنوان

دوسااااعت دیگه میرسنننننننن😱استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5064 بازدید | 204 پست

الان هشت نه ساله عروسشونه نامزذ منم اون موقع ۱۳سالش بوده درسته بچه بوده پیششون بزرگ شده دیگه 

چون هم عروسمم پیش خودشون زندگی میکرده 

اما خب الان که دیدم انقد بهم دیگه نزدیکن بدم اومد 

خب منم زنم دیگه حس حسادت دارم 

اما خب خیلی ناراحتم از یه بابت  هم عروسم خیلی نزدیکه به نامزدم  حتی وقتی داشتم قورمه سبز ...

چی؟؟؟؟؟

هم عروست گفت با نامزد شما تو یه کاسه میخوره؟

پس شوهرش کجا بوده دهنشو گل نگرفته؟

I'd walk straight through the bullet😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نکه حسادت کنم 

خب حس ناامنی کردم  امشب باهاش حرف زدم ،بهش میگم این قضیه رو چون واقعا دوست ندارم همچین چیزیو 

بهش میگم ماهم داماد داریم اون که وارد خانوادمون شد من نه سالم بوده باید الان برم بغلش بشینم؟یا توی یه کاسه باهاش غذا بخورم؟

شوهرش نیومده باهاشون 

خب نیاد این چرا اینجوریه؟

میدونی خواسته گربه و دم حجله بکشه 

یعنی طرف خواسته نشون بده من اینجا خیلی با اینا اوکی هستم فک نکن دختر دایی هستی و عروس حدید بخوای فک کنی ک مثلا تو گل خانواده ای 

معلومه ازین حرکتش ک خودش ترسیده

I'd walk straight through the bullet😏
وا خجالت نمیکشه زن گنده . اینا رو ول کن غذاهات خوب شد ؟به کارات رسیدی ؟مادرشوهرت ازت خوشش اومد ؟

اره غذاها حرف نداشت عالی شدن 

مادرشوهر هم بله خوشش اومد وگرنه هدیه رو نمیداد

عادیه عزیزم چون از ۱۳ سالگی پیشش بوده برادر شوهر دوستمم همین طور اگه ببینیش میگی این شوهرشه 

خب من حس خوبی بهم نمیده 

خصوصا وقتی میبینم من نمیتونم جلوی بقیه بهش برسم و غذا بکشم و‌فلان اما اون نشسته جفتش و محبت میکنه

خب نیاد این چرا اینجوریه؟ میدونی خواسته گربه و دم حجله بکشه  یعنی طرف خواسته نشون بده من اینج ...

یه ادم خیلی فضولیه خیلی خیلی 

اره حتما ترسیده که اینجوری کرده

چي پوشيدي حالا😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706