2410
2553
عنوان

دوسااااعت دیگه میرسنننننننن😱استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5064 بازدید | 204 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که جلسه خواستگاری و مهمانی ناهارت به بهترین وجه ممکن برگزار بشه و همونی بشه که دلت می خواد روح مادرت الان از همون بهشت داره نگاهت میکنه و مراقبت انشالله خوشبخت بشی بعد اگه تایپیک زدی منم صدا کن 

2456
2714

ساعت ۱۲ رسیدن خونمون دیگه شربت تعارف کردم و موقع نهار هم هم عروس آینده حسابی کمکم کرد بچینم ظرفا رو 

خلاصه نهار خوردیم و ظرفا هم با عمم شستیم زن داییم و هم عروس خانم هم ظرفا رو کمک کرد اورد ما شستیم 

هرچی گفت خب کمک کنم منو عمم گفتیم نه 

خلاصه بعدشم نشستیم داییم شروع کرد از خواستگاری رسمی گفتن مامان جونم گفت بذارید یا قبل یا بعد عید 

بعد هم یه گردنبند طلا انداختن گردنم بعنوان هدیه و مامانم گفت برید بیرون یکم چرخ بزنید ماهم یه دوساعتی بیرون بودیم و دیگه برگشتیم  

اونا هم ساعت هفت رفتن 😂

ساعت ۱۲ رسیدن خونمون دیگه شربت تعارف کردم و موقع نهار هم هم عروس آینده حسابی کمکم کرد بچینم ظرفا رو& ...

واااایییییی عزیزم مبارک باشه اوووووووخی 😍😍😍😍😍💜💜💜💜💜💜💖💖💖💖💖💖💖💖

I'd walk straight through the bullet😏

اما خب خیلی ناراحتم از یه بابت 

هم عروسم خیلی نزدیکه به نامزدم 

حتی وقتی داشتم قورمه سبزی میذاشتم هم عروسم گفت نه نمیخواد منو منصور«یعنی نامزدم »توی یه کاسه میخوریم 

خیلی بهم برخورد

2706