2726
عنوان

دوسااااعت دیگه میرسنننننننن😱استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5064 بازدید | 204 پست
ناااامرد الان باید برات مادری میکرد  خاله ای کسی نداری؟

از وقتی مامان بابام فوت شدن «۳سالم بود»اونا هم خبری ازشون نشد تا الان که من و پسر داییم عاشق هم شدیم و دوباره میخواد جوش بخوره رابطه مون 

اما ازذواجم کنم نمیخوام بااونا ارتباط داشته باشم بعد از این همه سال احوال منو هم نپرسیدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب داشتیم میرفتیم خونه مادرشوهرم،از استرس و تپش قلب منو اسهال گرفت.😂حالا12ساله عروسشم. دیگه تو ک ...

نمیری دختر    

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
نه مامانش عکسمو دیده بود خوشش اومده بود  به اون نشون داده بود اونم پا پیش گذاشت و خلاصه عاشق ه ...

استرس نداشته باش انرژی مثبت بفرست🤩

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2728
مادر شوهرم خیلیییی اشپزیش خوبه ولی اون اشپزی منو قبول داره و با من مشورت میکنه تو غذا .

اتفاقا زن دایی منم دستپختش حرف نداره خیلی خیلی تعریف میکنن ازش 

بخاطر همین من استرس گرفتم از جهتی هعی به خودم دلداری میدم میگم از من نباید توقع زیاد داشته باشن هرچی باشه سنمم کمه

از وقتی مامان بابام فوت شدن «۳سالم بود»اونا هم خبری ازشون نشد تا الان که من و پسر داییم عاشق هم شدیم ...

اونوقت پسرداییت حاضره که با خانواده پدریش رفتامد نکنه؟ الان چجوری دلت با داییت صاف میشه میخوای با پسرش ازدواج کنی؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
اونوقت پسرداییت حاضره که با خانواده پدریش رفتامد نکنه؟ الان چجوری دلت با داییت صاف میشه میخوای با پس ...

داییام ادمای خیلی خوبین اصن حسابشون از خواهرو مادرشون جداست 

خود پسر داییم هم از عمه هاش و مادربزرگش خوشش نمیاد مامانشو که زن داییمه خیلی خیلی اذیت کرذن

داییام ادمای خیلی خوبین اصن حسابشون از خواهرو مادرشون جداست  خود پسر داییم هم از عمه هاش و ماد ...

پس داییات هواتو داشتن 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
خب راهشون دور باشه  مگه هتله     حتی اوکی هم نشده😯 قشنگ از حالا دارید رو میدین ماشا ...

بابا دایی زندایی شن هتل چیه 😂

اما اگه بخوای بعد ازدواج رابطه ای با فامیلاشون نداشته باشی عالیه 😍

من یکی از ارزو هام اینه که یه یتیم که هیچ کس رو نداره و خودش با تلاش خودش به جایی رسیده بیاد تو زندگیم 

بابامم یتیم بوده اما عمه ها عموهام و.... جبرانش کردن و مامانم رو اذیت کردن اینجوریشو نمیخوام هیچکی نداشته باشه عالیه ☺

😎😎
فقط مادر شوهر نیست کل خانواده شوهر....باورت میشه بیرون که میرم همش خدا خدا میکنم که یه موقع نبینمشون ...

میدونم درکت میکنم من مادر شوهرم رو ندیدم اصلا اما خانواده شوهرم یه اخلاق بدشون اینه که هر چی رو حرف میکنن و پشت سر حرف میزنن کلا با همه اینطور هستن

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2706