1464
1411
عنوان

دوسااااعت دیگه میرسنننننننن😱استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5056 بازدید | 204 پست

اما اگه بخوای بعد ازدواج رابطه ای با فامیلاشون نداشته باشی عالیه 😍

من یکی از ارزو هام اینه که یه یتیم که هیچ کس رو نداره و خودش با تلاش خودش به جایی رسیده بیاد تو زندگیم 

بابامم یتیم بوده اما عمه ها عموهام و.... جبرانش کردن و مامانم رو اذیت کردن اینجوریشو نمیخوام هیچکی نداشته باشه عالیه ☺

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

فقط مادر شوهر نیست کل خانواده شوهر....باورت میشه بیرون که میرم همش خدا خدا میکنم که یه موقع نبینمشون ...

میدونم درکت میکنم من مادر شوهرم رو ندیدم اصلا اما خانواده شوهرم یه اخلاق بدشون اینه که هر چی رو حرف میکنن و پشت سر حرف میزنن کلا با همه اینطور هستن

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن
1473

انشالله که جلسه خواستگاری و مهمانی ناهارت به بهترین وجه ممکن برگزار بشه و همونی بشه که دلت می خواد روح مادرت الان از همون بهشت داره نگاهت میکنه و مراقبت انشالله خوشبخت بشی بعد اگه تایپیک زدی منم صدا کن 

8
1396

ساعت ۱۲ رسیدن خونمون دیگه شربت تعارف کردم و موقع نهار هم هم عروس آینده حسابی کمکم کرد بچینم ظرفا رو 

خلاصه نهار خوردیم و ظرفا هم با عمم شستیم زن داییم و هم عروس خانم هم ظرفا رو کمک کرد اورد ما شستیم 

هرچی گفت خب کمک کنم منو عمم گفتیم نه 

خلاصه بعدشم نشستیم داییم شروع کرد از خواستگاری رسمی گفتن مامان جونم گفت بذارید یا قبل یا بعد عید 

بعد هم یه گردنبند طلا انداختن گردنم بعنوان هدیه و مامانم گفت برید بیرون یکم چرخ بزنید ماهم یه دوساعتی بیرون بودیم و دیگه برگشتیم  

اونا هم ساعت هفت رفتن 😂

ساعت ۱۲ رسیدن خونمون دیگه شربت تعارف کردم و موقع نهار هم هم عروس آینده حسابی کمکم کرد بچینم ظرفا رو& ...

واااایییییی عزیزم مبارک باشه اوووووووخی 😍😍😍😍😍💜💜💜💜💜💜💖💖💖💖💖💖💖💖

I'd walk straight through the bullet😏

اما خب خیلی ناراحتم از یه بابت 

هم عروسم خیلی نزدیکه به نامزدم 

حتی وقتی داشتم قورمه سبزی میذاشتم هم عروسم گفت نه نمیخواد منو منصور«یعنی نامزدم »توی یه کاسه میخوریم 

خیلی بهم برخورد

1457