1608
1605
عنوان

دوسااااعت دیگه میرسنننننننن😱استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5056 بازدید | 204 پست

یزدی هستین؟

به نکات زیر توجه شود: شماره۱ واقعی شد  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-انشاالله از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهدبود
همينم خوبه بابا ببين منو غرورتو حفظ كنيا تو بايد اونارو بپسندي نه اونا

اره بابا 

دلشونم بخواد والا عروسشون شم 

اما خداوکیلی داییم بهترینه 

خیلی مهربونه و خوبه 

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

نه چطور؟

چون به جاری میگین هم عروس

به نکات زیر توجه شود: شماره۱ واقعی شد  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-انشاالله از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهدبود
1522

احتمالا حس مادرانه بهش گرفته چون خواهر شوهر منم با برادر شوهرش اینجور بود خود منم برادر شوهرم خیلی مهربونه هر وقت غذا بخوره ما بریم خانه شون میگه یه قاشق بیار تو هم بخور به دلم نمیره تنهایی بخورم سر اینجور مسائل خودتو ناراحت نکن هنوز اول راهی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها نه ما جنوبی هستیم

انشاءالله خوشبخت بشی عزیزم

خب من حس خوبی بهم نمیده  خصوصا وقتی میبینم من نمیتونم جلوی بقیه بهش برسم و غذا بکشم و‌فلان اما ...

سلام عزیزم مبارکه ان شاءالله که خوشبخت بشی چرا نمیتونی جلو بقیه بهش برسی از اول هر طوری برخورد و رفتار کنی بعدأ سخت میشه خودت رو عوض کنی 

توی یه تاپیک صدات میکنم حتمأ حتمأ بخون خیلی به دردت میخوره

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن
8
سلام عزیزم مبارکه ان شاءالله که خوشبخت بشی چرا نمیتونی جلو بقیه بهش برسی از اول هر طوری برخورد و رفت ...

چون بار اول بود خانوادشو میدیدم خب زشت بود برم پیشش بشینم 

بچه ها تو روخدا بگید الان من چکار کنم

برم بهش بگم بدم اومد ازاین کار زن داداشش یا چیزی نگم؟

توی اشپزخونه بودم خواستم برم پیشش بشینم دیدم اون خانم سریع رفته نشسته جفتش

زن داییمه اینان دیگه نهارم ندیم ؟😐 بخاطر یه سری مسائل اولین باره داریم‌میبینیم همو

تو یکی از تاپیکات گفتی نامزد و مادرش کتکت زدن، بعد میگی اولین باره دارید همو میبینید؟

واقعا فازتون چیه؟ لذت میبرید از چاخان بافتن😑

فقط 37 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم در اقدامم 😊😊😊 امیدوارم بشه... همین امسال... جز تلاش و انتظار ، کار دیگه ای ازم برنمیاد 😊
1523
مگه نامزدت چند سالشه که از 13سالگی پیش کسی بوده که الان 28سالشه

الان بیست و یک سالشه نامزذم 

دختره زود ازدواج کرده با پسر دااییم 

پیش زن داییم اینا زندگی میکردن

1611