2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اگه هفتاده

تنظیم بازارا پنجاه تومنه. وارداتیه ولی گوسفندش بهتر از ایرانیه. رومانوف هستش خیلی نرم و لذیذه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
2728
شما  خریدی

آره ما معمولا به خاطر کیفیتش میخریدیم. البته نمیدونم همه فروشگاها همون باشه.امسالم نخریدم. پارسال خریدم. بعدش دیگه نیومد. الان دوباره اومده

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

بله وارداتیه. بخاطر سوبسید و تخصیص ارز دولتی پایین‌تره. ولی کیفیتش بالاتر از گوشت‌های قصابیه

پارسال خریده بودم عالی بود

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

اره عزیزم من پرسیدم گفت گوشت وادراتی ه ولی گرمه.گوسفندایی هستن ک برای پوست و پشمشون پرورش داده میشن رو گوشتشون حساب نمیکنن میفرستن ایران.اینو مدیر شعبه میرداماد رفاه بهم گفت

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
بله وارداتیه. بخاطر سوبسید و تخصیص ارز دولتی پایین‌تره. ولی کیفیتش بالاتر از گوشت‌های قصابیه پارسال ...

ولی مدیر ی شعبه ب من گفت کیفیت ندارن.من ی روز صبح رون خریدم کیلویی 120 رفتم رفاه دیدم 75 تومنه فکر کردم حراجه پرسیدم گفتن کیفیت نداره

ولی مدیر ی شعبه ب من گفت کیفیت ندارن.من ی روز صبح رون خریدم کیلویی 120 رفتم رفاه دیدم 75 تومنه فکر ک ...

امسال نخریدم نمیدونم همونه یا نه

پارسالی‌ها که کیفیتش خیلی بالا بود از لحاظ بافت و طعم

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
امسال نخریدم نمیدونم همونه یا نه پارسالی‌ها که کیفیتش خیلی بالا بود از لحاظ بافت و طعم

من هم نگرفتم.جدیدا ک هر چی گوشت میگیرم عین ادامس میمونه لعنتی معلوم نیست چی ب خوردمون میدن