2703
2553
عنوان

کودک بد غذا+پیشنهاد ناهار

292 بازدید | 52 پست

دخترم 22ماهشه یکماهه از شیر گرفتمش چون غذا کم میخورد فقط شیر میخورد

اولش خیلی خوب غذاشو میخورد اشتهاش هم بیشتر شده بود دوسه روزه دو باره اشتهاش معمولی شده

ی بشقاب سوپ میخوره مثلا!!کم نیس؟سیر میشه؟؟پلو هم اصلا نمیخوره

ناهار چی بذارم براش؟؟

منکه همون غذایی ک برا خودمون درست میکنم رو بهش میدم

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
وقتی غذا نمیخوره عصبانی میشم دعواش میکنم دست خودم نیس با غذا نخوردنش کنترلم رو از دست میدم

تشویقیش کن تا بخوره،بگو باهات بازی میکنم یا میبرمت پارک

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)
خب منم همینکارو میکنم اکثرا بنظرتون چی بدم بهش ؟؟سوپ بذارم؟؟

سوپ یکم سبکه زود هضم میشه زدم بچه گرسنش میشه

منم زود عصبانی میشم دیگه ۱۰تا ظرف آب میارم میزارم جلوش تا یکم غذا بخوره کل آشپزخونم  میشه آب.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2714
اصن فایده نداره دیروز همین کارو کردم عصرم ب قولم عمل کردم ولی باز شب بدتر شد

یکی بچه مثل شما ک نمیخوره یگی مثل مال من ک انقدر میخوره اخر شوهرمم دعواش میکنه.سره سفره همیشه بحث هست

میگم ک دیروز هم ناهار سوپ خورد شبم با بدبختی چند قاشق خورد آخرم دعواش کردم همسرم اومد چندقاشق اون غ ...

از دیروزه ب بچه فقط سوپ میدی خاهر؟؟

ففط میخام بکوبمش ب دیوار انقد لجم در میاد از غذا خوردنش

وای نگو نگو حالا من چی بگم دخترم ۲سال و ۴ماهشه همچنان غذای میکس میخوره یعنی جد و آباد منو درآورده.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
ناهار سوپ خورد شب پلو مرغ درست کردم دوقاشق بیشتر نخورد دوباره سوپ آوردم خورد باباش ک شام میخورد چ ...

ن واسه ناهار یک چیز دیگه درست کن ،سوپ نزار.

2706