1676
1605
عنوان

کودک بد غذا+پیشنهاد ناهار

249 بازدید | 52 پست

دخترم 22ماهشه یکماهه از شیر گرفتمش چون غذا کم میخورد فقط شیر میخورد

اولش خیلی خوب غذاشو میخورد اشتهاش هم بیشتر شده بود دوسه روزه دو باره اشتهاش معمولی شده

ی بشقاب سوپ میخوره مثلا!!کم نیس؟سیر میشه؟؟پلو هم اصلا نمیخوره

ناهار چی بذارم براش؟؟

منکه همون غذایی ک برا خودمون درست میکنم رو بهش میدم

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

وقتی غذا نمیخوره عصبانی میشم دعواش میکنم دست خودم نیس با غذا نخوردنش کنترلم رو از دست میدم

تشویقیش کن تا بخوره،بگو باهات بازی میکنم یا میبرمت پارک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)
1677
خب منم همینکارو میکنم اکثرا بنظرتون چی بدم بهش ؟؟سوپ بذارم؟؟

سوپ یکم سبکه زود هضم میشه زدم بچه گرسنش میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصن فایده نداره دیروز همین کارو کردم عصرم ب قولم عمل کردم ولی باز شب بدتر شد

یکی بچه مثل شما ک نمیخوره یگی مثل مال من ک انقدر میخوره اخر شوهرمم دعواش میکنه.سره سفره همیشه بحث هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1668
میگم ک دیروز هم ناهار سوپ خورد شبم با بدبختی چند قاشق خورد آخرم دعواش کردم همسرم اومد چندقاشق اون غ ...

از دیروزه ب بچه فقط سوپ میدی خاهر؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ففط میخام بکوبمش ب دیوار انقد لجم در میاد از غذا خوردنش

وای نگو نگو حالا من چی بگم دخترم ۲سال و ۴ماهشه همچنان غذای میکس میخوره یعنی جد و آباد منو درآورده.

عشقم امام زمان عج
ناهار سوپ خورد شب پلو مرغ درست کردم دوقاشق بیشتر نخورد دوباره سوپ آوردم خورد باباش ک شام میخورد چ ...

ن واسه ناهار یک چیز دیگه درست کن ،سوپ نزار.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی بچه مثل شما ک نمیخوره یگی مثل مال من ک انقدر میخوره اخر شوهرمم دعواش میکنه.سره سفره همیشه بحث هس ...

بچه خواهر خودمم خوب غذاشو میخوره ولی دخترم روانی میکنه منو

ی مدت خیلی خوب بود دوباره دوسه روزه اذیت میکنه

بچه خواهر خودمم خوب غذاشو میخوره ولی دخترم روانی میکنه منو ی مدت خیلی خوب بود دوباره دوسه روزه اذیت ...

دندون درنمیاره یک موقعه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه خواهر خودمم خوب غذاشو میخوره ولی دخترم روانی میکنه منو ی مدت خیلی خوب بود دوباره دوسه روزه اذیت ...

شایدمشکلی داره....ببرش پیش متخصص اظفال

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
وای نگو نگو حالا من چی بگم دخترم ۲سال و ۴ماهشه همچنان غذای میکس میخوره یعنی جد و آباد منو درآورده.

خدا صبرت بده فقط حالتو میفهمم

صبونه خامه عسل اوردم واسش 5 لقمه خورد

دوباره رفتم تخم مرغ اب پز اوردم واسش اونو خورد دیووونه شدم بخدا

عزیزم بچتو بابچه ی خواهرت مقایسه نکن

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
1645