2726
عنوان

شوهرم میگه زنی که شاغل نیست خیلی بی کار و اماده خوره

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 24 پست

خانم شما مجدد برید سر کار بخاطر استقلال مالی خودتون

به همسرتونم بفرمایید برای بچه پرستار به دلسوزی مادر بگیرن. اونم پرستاری که کارای منزلم انجام میده

بعد ته ماه حقوق و بیمه پرستار رو پرداخت کنن. اگه بابت خدماتش ۳ تومن کمتر مطالبه کرد بیان اعلام کنن تا ما کنف شیم

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

ی روز تعطیل که خونه ست بچه رو بذار پیشش بگو ببینم میتونی هم به بچه برسی هم به خونه،  . یک ساعتم دووم نمیاره

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خدا هییییی نری سرکار محل به این حرفها نزار جوابشم نده مردها یا ادمو مجبور میکنن برن سرکار  یا برعکس اگه رفتی شب بیداری و مریضی بچه وقت کم و کار خونه و تازه اگه بچه به مهد عادت کنه راحت باید اضافه کنی به زندگیت ظهر میای خسته شب نخابیدی بچه هم نمیزاره بخابی یا سر بچه خالی میکنی یا عذاب میکشی فقط

2728

من ارزومه شوهرم بگه برو سر کار متاسفانه نمیزاره میگه تو هر چی میخوایی من تهیه میکنم پس چه نیاز به کار البته پولدار پولدارم نیستا کمو کسری زیاد داریم اما نمیزاره دیگه قبل دخترم کار میکردم خقوقم کم بود اما کلی ذوق میکردم 😔😔 میترسه قدرتم زیاد شه ولش کنم😂😂

من جفتشو تجربه کردم.خداییش کار خونه سخت تره.مردا چون خونه نیستن نمیدونن ادم چکارا میکنه.من کل روز ورحال بردن اوردن دخترم به مدرسه و این کلاس اون کلاسم.بعدم رسیدگی به درساش و کار خونه و ناهار شام... بعد باباش اونروز میگه عه مگه هنوز کلاس زبان میری؟😐

متاسفانه شاغل بودن زن این توهم رو در بعضی مردها ایجاد میکنه که بی مسئولیت بار بیان و هیچ وظیفه ای در مورد خرج و نفقه خانم نداشته باشن. مرد موظفه خرج همسر رو بده و ازش حمایت کنه. یکی از دلایل توصیه به خانه دار بودن زن ارزش زن هست که با شاغل شدن،متاسفانه همسر یادش میره و این بی انصافیه زن با وجود کارهایی که تو خونه انجام میده برای یه لقمه نونی که میخوره خرج خودش رو هم بده. همسراتون رو به مسئولیت پذیری عادت بدید و وقتتون رو برای مطالعه، ورزش، کلاسهای هنری، گردش و چیزهای دیگه هم بذارید

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه

وقتی شاغل هستی کاراها باید مساوی انجام شه

اگه شاغل نیستی تقسیم کار میشه که کار خونه با تو و کار بیرون با اون

مفت خوری نداره هیچکدومش

یبارش قشنگ بشین فرو کن اینو تو سرش

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘