1464
1411

یه سال مرخصی بدون حقوق گرفتم برای بچه ام همش میومد می گفت پس تو خونه چیکار می کنی حوصله ات سر نمیره به وضع خونه هم ایراد می گیره

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484

بگو بچه جنابعالی رو نگه میدارم. من باشم میرم سر کار ببینم بچشو کی نگه میداره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
1334

ببین دست راستت رو ببر بالا بعد ببر عقب بعد محکم بیار جلو بزن تو دهن شوهرت که حرف مفت نزنه

من سالها کار کرذم و بعدش بخاطر پسرم  تقریبا 5 سال بیکار بودم اوایل شوهرم میگفت برو سرکار اخر گفتم همینه که هست شوهر کردم واسه چی؟ وظیفته خرجم رو بدی شیرینتر از عسل حلال و زلال. الانم دوباره سرکار میرم حتی نمیدونه چقدر حقوقمه 

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 

وقتی میبینی حرف بی منطق و بی ارزش میزنه یا با منطق حالیش کن اشتباه کرده یا حرفشو بنداز سطل آشغال ، اصصصصلااا اهمیت نده و به خودت نگیر انگار نه انگار حرفی زده . ببینه محل نمیدی دیگه نمیگه

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
1403

خانم شما مجدد برید سر کار بخاطر استقلال مالی خودتون

به همسرتونم بفرمایید برای بچه پرستار به دلسوزی مادر بگیرن. اونم پرستاری که کارای منزلم انجام میده

بعد ته ماه حقوق و بیمه پرستار رو پرداخت کنن. اگه بابت خدماتش ۳ تومن کمتر مطالبه کرد بیان اعلام کنن تا ما کنف شیم

تو جهانی زندگی می‌کنیم که کلمه‌ها بیشتر از گلوله‌ها آدم کشتن...

ی روز تعطیل که خونه ست بچه رو بذار پیشش بگو ببینم میتونی هم به بچه برسی هم به خونه،  . یک ساعتم دووم نمیاره

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

ای خدا هییییی نری سرکار محل به این حرفها نزار جوابشم نده مردها یا ادمو مجبور میکنن برن سرکار  یا برعکس اگه رفتی شب بیداری و مریضی بچه وقت کم و کار خونه و تازه اگه بچه به مهد عادت کنه راحت باید اضافه کنی به زندگیت ظهر میای خسته شب نخابیدی بچه هم نمیزاره بخابی یا سر بچه خالی میکنی یا عذاب میکشی فقط

من ارزومه شوهرم بگه برو سر کار متاسفانه نمیزاره میگه تو هر چی میخوایی من تهیه میکنم پس چه نیاز به کار البته پولدار پولدارم نیستا کمو کسری زیاد داریم اما نمیزاره دیگه قبل دخترم کار میکردم خقوقم کم بود اما کلی ذوق میکردم 😔😔 میترسه قدرتم زیاد شه ولش کنم😂😂

1508