1542
1480
عنوان

پسرعموم

208 بازدید | 9 پست

بچه ها پسرعموم ۳/۴سال  پیش خاستگارم بود بهش گفتم ن ۳ساله ازدواج کردم و اون ۷/۸ماهه عقد کرده از ثقتی عقد کرده هرررررشب میاد ب خوابم میگ دوستت دارم و برگرد و توروخدا باهام باش و اینااااا دگ....

خیلی اذیت میشم خوابشو میبینم عذاب وجدان میگیرم نمیدونم این خوابا معنی ای داره یا ن اذیت میشم هرشب ب خوابم میاد

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           

عزیزم پسر عموت آدم عادیه، پیامبر الهی که نیست بیاد بخوابت... 

بنظرم افکار بیهوده و فشار های روانی هست. ندید بگیر و زندگیتو کن.

کار بدی نکردی عذاب وجدان داشته باشی.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

من چی بگم

خواب دیدم با برادرشوهرم لب میگیرم رابطه دارم عاشقشم

حالا من از خواب بیدار شدم حالم بد بود

ب داداشش گفتم این چ خوابیه اخه من میبینم

دیگه خوابش ندیدم

اینقدر قوی بود خوابه ک حس کردم عاشقمه و عاشقشم

خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1546
بارداری شما ؟بهتره فکر کنی جرا جواب منفی دادی و به عیب هاش فکر کنی 

ن تیکر اقدامم

عیبی نداره......

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           
شاید بهش فکر میکنی

اصلااااااا حتی بگی ۱درصدم ن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چی بگم خواب دیدم با برادرشوهرم لب میگیرم رابطه دارم عاشقشم حالا من از خواب بیدار شدم حالم بد بو ...

خوابای منم انگاری واقعیه وقتی بیدارمیشم حس میکنم واقعیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از وقتی عقد کرده هرشب خوابشو میبینی😳 زلیخا هم انقدر تو خواب یوسف نمیرفت😐

😂اخه هنوز تا منو میبینه مات و مبهوت نکا میکنه 

وای اعصابم ب هم میریزه یادش میوفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8