2733
2734

جونم عزیزم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جونم عزیزم 

استارتر یه تاپیک زد رفت تاپیک بغلی مارو تنها گذاشت و رفت😂

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2731

اول از همه من مرد هستم ، یوقت کسی ناراحت نشه

بعد هم اینکه ما مشکل نازایی از یمت من داشتیم و ۶.۷ ماه دکتر و درمان خودم به این نتیجه رسیدم که خرنوب بسیار عالی روزی ۲ بار

و قرص پروفرتیل عالیه

اول از همه من مرد هستم ، یوقت کسی ناراحت نشه بعد هم اینکه ما مشکل نازایی از یمت من داشتیم و ۶.۷ ماه ...

من شوهرم دو ماه شیره خرنوب خورد و ویتامین ای و سی ولی بی فایده بود 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
2738
اول از همه من مرد هستم ، یوقت کسی ناراحت نشه بعد هم اینکه ما مشکل نازایی از یمت من داشتیم و ۶.۷ ماه ...

همسر من خرنوب رو به ندت ۳ ماه خورد هیچ تاثیری نداشت احتمالا دلیل بهبودتون همون قرص ها بوده

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

قیمت قرص چنده 

استارتر یه تاپیک زد رفت تاپیک بغلی مارو تنها گذاشت و رفت😂

🤣🤣

چرا رفت من با چه ذوقی اومدم برا کمک 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
همسر من خرنوب رو به ندت ۳ ماه خورد هیچ تاثیری نداشت احتمالا دلیل بهبودتون همون قرص ها بوده

خرنوب-قرص پروفرتیل - هرکدوم یکاری انجام میده تو بدن- ۲مورد خیلی مهم وجود داره برای بارداری و باروری: تحرک اسپرمها- تعدادشون

خرنوب-قرص پروفرتیل - هرکدوم یکاری انجام میده تو بدن- ۲مورد خیلی مهم وجود داره برای بارداری و باروری: ...

واسه شوهرم تحرک مشکل داره کدوم یک از اینا برای تحرکه

2706