2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی فهمیذین اون بود؟ گرفتینش؟

شوهرم خواب بود ولی خودم داشتم تی وی نگاه میکردم اول چنتا ضربه کوچیک زد به در ما طبقه هم کف هستیم حیاطمون کوچیکه بعد از درب حیاط رفت بالا همون موقع چراغ خونه همسای روشن شد پرید پایین تو کوچه یه ماشین تو کوچه زیر پنجره پارک بود پا گذاشت رو ماشین  صورتشو چسبوند به پنجره گوش وایساد ببینه کسی هست یانه منم از ترس داشتم سگ لرزه میزدم  چون یه ماه قبلش با خواهر و زنش اومده بودن خونمون شناختمش شوهرمو بیدار کردم چون همسایه بیدار بود وتی وی هم صدا کرد در رفت بعد چند وقت بخاطر آدم ربایی افتاد زندان

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
2728
عزیزم. انشاالله تموم میشه. امسال هم افتاده اونجا. خیلی سرد؟ 

اره باز سرما اومد زلزله هم اومد

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
شوهرم خواب بود ولی خودم داشتم تی وی نگاه میکردم اول چنتا ضربه کوچیک زد به در ما طبقه هم کف هستیم حیا ...

وای خدا 

مگه کوچتون انقدر خلوته که راحت اومد گوش داد رف

خدایاشکرت
شیشه های ویترین نمیشکنه؟؟ من ترس از شیشه ها دارم 

چرا شیشه بانک توسعه تعاون همون اول خرد شد  ولی شیشه خونه مامانم اینا سالم بود تو روستاها هم که تخریب زیاد بود. 😞 تو عمرم همچین چیزی ندیده بود از شدت تکون خوردن خونه نتونستیم فرار کنیم موندیم راه پله😢

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
قفل نبود درتون که تونست باز کنه نه؟

خواهرمنم ی روز از باغشون برگشتن دیدن خونه بهم ریختس و اینا... خیر نبینه تمام طلاهای خواهرم و برد.  طلا قدیمی داشت.... دزدگیر نصب کرد. چندسال بعدشم پاشد ازونجا 

قفل نبود درتون که تونست باز کنه نه؟

آره دیگه اون موقع درو از داخل قفل نمیکردیم تا این اتفاق افتاد از اون به بعد از داخلم قفل میکنیم. شما هم تا خونه ای درو قفل کن بیرونم میری همینطور چون یک سری دزدا ممکنه یه مدت واحدی رو زیر نظر بگیرن . اینقدر نگران نباش عزیزم ایشالا دیگه اتفاقی نمی افته

چشمای سبز وحشیش... قلب مهربونش... صداش... آخ لعنتی صداش  
وای خدا  مگه کوچتون انقدر خلوته که راحت اومد گوش داد رف

ساعت ۲ شب مردم خوابن من اوندموقع طلا زیاد داشتم خواهرش میذونست سال ۹۳ بود جهیزیه هم همه اکی بود  دختر خواهر شوهرم تصادف کرده بود مارفتیم پیشش این فکر کرد نیستیم اخه همه چراغا خاموش بودن  خودم کامل صورتشو دیدم اول میگفتن توهم زدم ولی ثابت کردم دزد بود اخه یه آیت الکرسی زده بود بیرون پشت در اگه دست بهش میزدی میفتاد بعد که بهشون گفتم باور کردن

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
2706