2737
2734
عنوان

منتظرم هرچی زودتر این تحفه پاشه بره خونه اش ....

| مشاهده متن کامل بحث + 5633 بازدید | 220 پست
اخه الان پاشده جا منو جمع کرده هی میگه چرا گوشی دست میگیری هی میگه ی چیزی بخور خودت ب درک بچه چ گناه ...

خب شما میرفتی تواتاق میخوابیدی دیشب،بعدشم مگه نمیشه جلو مادرشوهر لباس راحت پوشید؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متنفرم کسی رو بالشتم بخابه الان اومده بالشت منو گزاشته زیر سرش بااون موهای چرب و روغنیش 

بهش می گفتی لطفا این بالشت رو بده این یکی روبردار

امیدوارم بچه ات پسر بشه 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2731

دختر مگه زبون نداری تارف سمت چیزی دس بزنه بگو مامان جیزه اخه دس نزن😆

فک میکنه خل شدی میزاره میره دگه اسمتم نمیبره خخخ

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
متنفرم کسی رو بالشتم بخابه الان اومده بالشت منو گزاشته زیر سرش بااون موهای چرب و روغنیش 

سعی کن زیاد حساس نباشی این خود خوری هم براخودت هم برا بچت خوب نیست...سعی کن بیخیال باشی...هرلحظه بگو به جهنم فوقش میندازم میره یامیشورمش...اینجوری کنی خدایی نکرده افسرده میشیا

2738
همیشه هرحرفی میزنین به اخرعاقبت خودتونم فک کنین دوس داشتی درآینده که دلت خواست بری چندروزخونه ی پسرت ...

وای دقیقا منم الان به همین فکر میکردم.من اگه پسرم بزرگ شده ازدواج کردم عروسم همینجوری ازم بدش میاد؟😭😭😭

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!

چه ندید بدیدی استارتر ...میگی به وسایل خونه م دست میزنه...انگار میخواد بخوره

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
همسرش مگه حاملس؟بعدشم شماکه از روابط اونا خبر ندارین....درسته مادرشوهر بزرگه و احترامش واجب ایشونم ک ...

میگه حالم بدمیشه روبالشتم بخابه منم حالم ازاسی بهم خورد امیدوارم سرش بیادخیلی بدجنسی بی لیاقت

الهم صل علی محمد وال محمد
2706