2737
2734
عنوان

منتظرم هرچی زودتر این تحفه پاشه بره خونه اش ....

| مشاهده متن کامل بحث + 5633 بازدید | 220 پست
همچین میگی چوب خدا صدا نداره ک انگاری چیکار کرده طفلی داره دردودل میکنه.بارداره حساسه نتونسته بخواب ...

اگه مامان خودش اومده بود خونش این حرف میزد...یااگه میدید عین همین پیام مثلا همسرش واسه دوستهاشم فرستاده که کاش مادرزن تحفم پاشه بره😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااا خو همه مامانا ميرن خونه پسرشون

كار شوهرت بي معني و بچگانه بوده يعني چي همتون پيش هم بخوابين؟ مگه رفتين تو جنگل چادر زدين كه همه بايد يه جا بخوابين؟ اصلا برام قابل درك نيس اين كار شوهرت 😐

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2738
خانوما دیگه که قرار نیس جبهه بگیرین.این خانم اومده برا درد دل و بنظرم چون حاملس حساس شده.واینکه مااز ...

هرچی هم باشه بالاخره مهمونه .این طرز حرف زدن خیلی زشته.والا ما هم باردار بودیم اینطوری نکردیم

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

من و برادر شوهرم تو یه ساختمونیم ما طبقه اولیم مادر شوهرم از جلو خونه ما رد میشه میره خونه اونا یه سر به من نمیزنه بعد بهانه میاره میگه حالم بد بود لرز کردم نتو.نستم بهت سربزنم  حالا روزی یک ساعت پیاده روی هم داره لرز نمیکنه بارها بهم گفته با تو راحت نیستم 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم شکر خدا این بارداری هم ختم به خیر شد البته پیر شدم    
اگه مامان خودش اومده بود خونش این حرف میزد...یااگه میدید عین همین پیام مثلا همسرش واسه دوستهاشم فرست ...

همسرش مگه حاملس؟بعدشم شماکه از روابط اونا خبر ندارین....درسته مادرشوهر بزرگه و احترامش واجب ایشونم که به خودش چیزی نگفته ولی بعضی از بزرگترا روی کوچیکترا رو باز میکنن....

2706